Ubytování Bešeňová slibuje krásnou dovolenou

Posted in Cestování

ubytování Bešeňová

Pro české turisty je jednou z nejznámějších slovenských obcí Bešeňová, a to díky zdejšímu termálnímu parku Thermal Park Bešeňová. Moderně rozvíjející se lázně lákají nejen české turisty na geotermální vodu, která se vyznačuje léčivými účinky. Ubytování Bešeňová je k dispozici v mnoha ubytovacích zařízeních – od hotelů, přes horské chaty, až po penziony. Pojďme se podívat, proč stojí za to v této obci zůstat několik dní.

Termální park snoubí relaxaci se zábavou. Na své si tedy přijdou rodiny s dětmi, zamilované páry i senioři. Termální park je vybaven osmi bazény, které jsou v provozu po celý rok, s geotermální vodou. V roce 2006 došlo k rozšíření lázní a byl vybudován vnitřní, zastřešený komplex se třemi bazény s celoročním provozem. A o tři roky později bylo vybudováno dalších pět venkovních bazénů s tobogany, které jsou v provozu pouze v letním období.

Bešeňová a její okolí

Pokud si objednáte ubytování Bešeňová, budete chtít určitě navštívit i okolí této slovenské obce. Zavítejte k památkám lidové architektury – Vlkolínec, Muzeum Liptovské dědiny v Pribylině, ale nenechte si ujít ani pohled na romantickou salaš. Tyto památky jsou zasazeny do krásného prostředí hor.

V letním období se můžete těšit na vodní radovánky na přehradě Liptovská Mara. A zkrátka nepřijdou ani milovníci horské turistiky.

Najděte si vhodné ubytování Bešeňová, které vám bude vyhovovat cenou i komfortem, a užijte si pohádkovou dovolenou u našich východních sousedů.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit