Zahradní vířivka s protiproudem - relax i trénink

Posted in Dům a zahrada

Možná už jste se s podobným problém setkali. Jste v práci od rána do odpoledne, potom se musíte dostat domů a než doma uděláte vše, co potřebujete, můžete jít zase spát a další den si to kolečko zopakovat. Jak potom má ale člověk stíhat odpočinek nebo občasné cvičení? Doporučujeme vířivku s protiproudem, která je ideální na obojí!

 Konkrétně mluvíme o vířivce s protiproudem Swim Spa a její dva základní typy - AquaTrainer a AquaSport. Předtím, než se ale pustíme do představení těchto dvou typů, povíme vám něco o Swim Spa obecně.

Jedná se o luxusní značku vířivých bazénů, která je oblíbená po celém světě, a to v různých odvětvích. Své si najdou rodiny s dětmi, profesionální sportovci i lidé, kteří potřebují rehabilitaci po vážných zraněních. Výhodou těchto bazénů je i možnost nastavení teploty - využívat je tedy můžete v léte i v zimě. Podle velikosti, kterou si vyberete, můžete vaše vířivka s protiproudem pojmout 2-8 lidí. Teď jsou na řade ty dva základní typy.

Swim Spa AquaTrainer je vířivka pro plavecké nadšence, kteří potřebují intenzivní trénink. Umožňuje nastavit sílu proudu podle toho, na jaký výkon se zrovna cítíte. Rychlost protiproudu si můžete nastavit až 18 km /h.

Swim Spa Aquasport už je pro ty, kteří kromě tréninku chtějí bazén i pro zábavu. Je o něco mírnější, takže poslouží i jako cvičný bazén pro malé děti. 

vířivka s protiproudem

Ve vířivých bazénech je zabudován i váš osobní trenér. Jedná se o funkci Aqua PRO Control, který po zadání vaší hmotnosti, rychlosti protiproudu a doby plavání vypočítá uplavanou vzdálenost a dokonce i spálené kalorie. Systém si zapamatuje údaje dvou osob. Jako správný trenér se stará o vaše zdraví, takže před samotným tréninkem můžete využít zahřívací systém, který se postará o procvičení svalů.

Pokud vás vířivka s protiproudem zaujala, ale nejste si úplně jistí, zda je to pravé pro vás, můžete využít showroomy Hydropool ve Zlíně nebo v Říčanech u Prahy.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit