Jak se montuje hadice?

Posted in Ostatní

Montáž se provádí tak, aby nebyly hydraulické hadice namáhány nadměrným tahem, nesmí se kroutit a ohýbat více než dovolují hodnoty ke konkrétnímu typu hadice stanovené výrobcem. Například koncové spojovací ventily nesmí být v jiné poloze, než vertikální. V běžné domácnosti se hadice užívají např. při transportu vzduchu u vysavače prachu, nebo jakožto přívod vody do automatické pračky a odvod vody z pračky ven. Také jako přívod vody ve sprše v koupelnách. Zahradní hadice jsou užívány k zavlažování rostlin a osvěžování vzduchu vůbec. Gumové hadičky jsou běžné používány i v mnoha zdravotnických pomůckách a přístrojích nebo se používají i v kuchyni pro speciální přípravu některých jídel či nápojů.

Nábytek není jen o nábytku aneb nenecháme to na Vás!

Posted in Ostatní

S novým nábytkem většinou souvisí také další práce. Může to být např. osvětlení ve skříni nebo nad zrcadlem, montáž a připojení spotřebičů, připojení dřezu a baterie, posunutí vypínače či světla, vymalování nebo tapetování a jiné související práce.

Postup montáže a výroby nábytku

 

Mestský mobiliár

Posted in Ostatní

Zastávky hromadnej dopravy a lavičky bývajú veľmi často terčom vandalov, ktorí si nevážia verejného priestoru a "zušľachťujú" si ho podľa svojho vlastného uváženia. Často ich k tomu vedie vlastná túžba po dobrodružstve, potreba zvýšenej hladiny adrenalínu, chuť predviesť sa pred svojimi kamarátmi alebo veľa ďalších motívov.
Mestský mobiliár sa dá chrániť častou policajnou kontrolou v nočných hodinách či kamerovým systémom. Občas to býva neustály boj, z ktorého nejde ustúpiť, inak by vyhrali vandali. Našťastie je v súčasnej dobe stále viac prípadov zatknutie týchto výtržníkov.

Nápojové automaty se hodí obzvláště na koupaliště

Posted in Ostatní

nápojové automaty

Letní sezóna se neodkladně blíží a majitelé koupališť a vodních areálů rekonstruují a inovují své služby. S létem a horkými dny je spojena voda, respektive nápoje. Pít je důležité. Dlouhé fronty u bufetu můžete regulovat díky přítomnosti nápojových automatů.  A čím menší fronty budou u bufetu, tím vyšší bude spokojenost návštěvníků koupaliště. V následujících řádcích se na nápojové automaty podíváme podrobněji.

Vyzkoušejte přístup pana Jemelky a nebudete chtít nic jiného

Posted in Ostatní

Manažerské dovednosti patří mezi nezbytné předpoklady k vedení společnosti. A samozřejmě je nutné se i vzdělávat. K tomu slouží různé druhy manažerských kurzů. My jsme měli dost přiblblých školení, kde se dozvíte jen to, co víte. Proto se Jiří Jemelka rozhodl dělat tyto záležitosti jinak. U nás najdete moderní způsoby vedení kurzů, individuální přístup dle zaměření vaší společnosti a zkušenosti z praxe. Aktivně se zapojíte do kurzů, budete se muset systematicky připravovat a budeme vás nutit přemýšlet nad tématy, které probíráme. Ano, děláme věci jinak.