Vzdělání je základ úspěchu

Posted in Služby

Nejste spokojeni s tím, jakým směrem se vaše firma ubírá? Chcete zvýšit zisky ve vaší společnosti? Podnikání a vedení společnosti není jednoduchá záležitost a i vedení podniku se potřebuje vzdělávat. Pokud si v těchto věcech nejste jistí, navštivte podnikatelský kurz, kde se naučíte potřebné informace, jak zvýšit výkon a produktivity vaší společnosti, jak zvýšit zisk a zmenšit ztráty apod.

Účetní Zlín může být řešením i pro vás

Posted in Služby

Vlastníte již větší firmu? V tom případě se jistě neobejdete bez pomoci účetní. Účetnictví určitě není jednoduchou záležitostí, a ne každý v něm nachází zalíbění. Pokud ho navíc nebudete vést správně, snadno se můžete dostat do potíží. V České republice legislativa upravuje účtování v zákoně o účetnictví, kde se jasně stanovují pravidla, jak a co účtovat. Zjednodušeně řečeno účetnictví zachycuje a sleduje stavy a toky v podnikatelské činnosti. Proto účetnictví nepodceňte a raději si najměte externě účetní, která může i docházet do vaší firmy, pokud nechcete, aby se dokumenty odnášeli mimo firmu. Účetní Zlín může být tím pravým řešením, pokud jste právě z tohoto krasjkého města.

Kamerové systémy

Posted in Služby

Kriminalita ve světě bohužel stále stoupá. Lidé se cítí ohroženi skoro všude, v práci, na ulici, dokonce i doma. Proto se snaží zabezpečit nejen sebe ale i své domovy. Používají se různé alarmy, kamerové systémy a další technologie, které v případě loupeže či napadení pomohou rychleji odhalit zločince. Správně zabezpečené domy jsou pak bezpečnější a pro zloděje těžko dosažitelné. Takové opatření vyžadují však i investice, které jjsou nutné pro správné zabezpečení domu, ale jistě se vyplatí. Každý člověk by měl přemýšlet nad nějakým opatřením, kterým se dá loupežím a jiné kriminalitě předcházet.

Jak vést efektivně svou firmu?

Posted in Služby

Cílem každého podnikatele jsou stejné - a to vést úspěšnou a ziskovou firmu. Ne vždy jde vše podle představ podnikatelů a někdy zisky nejsou tak vysoké, jak by si sám majitel firmy představoval. Jestliže se s tímto problémem potýkáte i vy, pak využijte podnikové poradenství, s nímž můžete revitalizovat a restrukturalizovat svou firmu efektivně a účinně. Hlavním cílem je ozdravit podnik, zvýšit jeho produktivitu práce a také ziskovost.

Metoda sítotisku

Posted in Služby

Metoda sítotisku je založena na principu protlačování barvy přes prostupná místa šablony na daný průtiskový materiál. Při její realizaci je důležité dbát na to, aby měla protiskávaná barva správnou konzistenci. Její nesprávná hustota může způsobit zalepení dírek či vytvoření kopečků v procesu schnutí.

 

Jak na správný management

Posted in Služby

Každý podnikatel chce na svém začátku vytvořit úspěšnou a ziskovou firmu. Současný trh je zasažen ekonomickou krizí, která se projevila také na snížení tržeb mnoha firem. Jestliže i vaše společnost byla zastižena krizí a chcete zlepšit její stav, zvýšit důvěryhodnost a zajistit si nové klienty, pak je nezbytné mít správný management. Jestliže si nevíte v této oblasti rady, nezoufejte, protože vznikla společnost J.I.P. pro firmy s.r.o., která má s managementem bohaté zkušenosti.

Kvalitní školení prodejců

Posted in Služby

Ekonomická krize postihla světovou ekonomiku a krizi pocítily také české společnosti, které musely snižovat nejen stavy svých zaměstnanců, ale zároveň měly malý objem zakázek. Z ekonomické krize se firmy postupně dostávají, ale je potřeba pro zvýšení tržeb něco udělat. Abyste zajistili plynulý chod firmy, investujte do školení prodejců, díky němuž zlepšíte efektivitu práce, zvýšíte produktivitu práce a také své tržby.

Obkladačské práce Brno

Posted in Služby

Pokládání velkoformátových obkladů a dlažeb je technicky velmi náročnou činností, vyžadující především precizní přípravu rovinatosti podkladu. Montáž také vyžaduje přesné vedení spár a vyrovnání výškových rozdílů mezi jednotlivými dlaždicemi. Obkladačské práce Brno jsou zárukou, že realizace zakázek většího či menšího rozsahu proběhne včas a v nejvyšší kvalitě. A1 TEAM má v oboru kompletní pokládky teras či balkonů nebo obkladů koupelen bohaté a dlouhodobé zkušenosti.

Americká hypotéka Zlín

Posted in Služby

Když se řekne americká hypotéka Zlín, pak se nebavíme o ničem jiném než o neúčelové hypotéce. Jedná se v podstatě o neúčelový spotřebitelský úvěr zajištěný nemovitostí. Samotná název produktu napovídá o tom, že k nám přišel právě z USA, kde tento typ hypotéky získal na oblíbenosti. Americká hypotéka Zlín se na českém finančním trhu objevila poprvé v květnu roku 2004. Do tohoto roku se jinak mohla hypotéka využívat pouze k financování vlastního bydlení.

Hydraulická čerpadla

Posted in Služby

Jednou z nejžádanějších kategorií v oblasti hydrauliky jsou hydraulická čerpadla, která jsou na trhu k zakoupení v mnoha variantách. Ať už hledáte čerpadla s vnějším či vnitřním ozubením, nebo čerpadla pístová či lamelová, obraťte se na firmu HYDROCOM, která je ve svém oboru špičkou na trhu. Čerpadla s vnějším ozubením se pak dále rozdělují ještě podle typů hřídelů, příruby či připojení sání.

Autojeřáby Uherský Brod

Posted in Služby

Rozhodli jste se pro stavbu nového domu, nebo se chystáte na realizaci výškové budovy? Některé stavební práce se neobejdou bez použití jeřábu. Společnost Autojeřáby Miroslav Harsa má ve své nabídce autojeřáby Uherský Brod. V portfoliu služeb najdete veškeré práce spojené s autojeřábem. Vznik této firmy se datuje v roce 1990, a tak vám může ve své oblasti nabídnout bohaté a dlouholeté zkušenosti. K dispozici vám jsou jeřáby do 70 tun.

Potisk plachet

Posted in Služby

Zde je prostor pro Váš reklamní text

-> Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.