Tvorba webových stránek Zlín - 3 rychlé tipy jak vybrat dodavatele

Posted in Služby

Poptávka po webdesignu a tvorbě webových stránek pro živnostníky a firmy stále roste. Nic nenasvědčuje tomu, že by tento trend měl klesat. Proto na trhu existuje mnoho pochybných nebo začínajících tvůrců, kteří své klienty poté dostanou pouze do slepé uličky. Ve stručnosti jsme pro Vás sepsali, jak se nenechat napálit při poptávky tvorby WWW stránek ve Zlíně. Tento manuál však platí pro jakoukoliv jinou lokalitu.

 

1. Nepiště, volejte

- klidně v první fázi napište mail, že máte takovou / makovou představu. Nečekejte však na písemnou odpověď, ale volejte, nebo si rovnou domluvte schůzku.

Pokud telefon zvedne vystresovaná slečna "accountka", víte, že jste mimo. Pokud se Vám pověnuje profesionál, po pár větách budete vědět, že jdete tam, kam máte.

2. Ihned se zeptejte na dobu působnosti na trhu

- i zde zkušenost hraje zásadní roli. na první pohled poznáte, že Vám mladý student lže, a že od něj nemůžete čekat zázraky. Pokud někdo dělá weby 2 roky, také to není bůhví jaká sláva. Více než 5 let praxe v oboru však svědčí, že daný dodavatel má svůj produkt na vysoké úrovni, nestagnuje a dokáže reagovat na změny

3. Nechejte si poslat reference a přibližné cenové rozptyly

- je samozřejmé, že jak z reference uvidíte ošklivý a zastaralý web, něco je špatně. Pokud vám dodavatel nabídne web "už od 5 tisíc Kč", nečekejte nic, z čeho by měla být přidaná hodnota. Naopak, pokud Vám chce někdo nabídnout navoněnou bídu za 100 000 Kč, důkladně si nechejte vypsat, co vše zakázka obsahuje, proč to stojí tolik atd.

 

Na závěr - nebojte se nechat si konzultovat projekt od více nezávislých lidí. Například od specialisty Filip Bartoše, který Vám nezávazně posoudí výhody a rizika obdržené poptávky.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit