Nábytek není jen o nábytku aneb nenecháme to na Vás!

Posted in Ostatní

S novým nábytkem většinou souvisí také další práce. Může to být např. osvětlení ve skříni nebo nad zrcadlem, montáž a připojení spotřebičů, připojení dřezu a baterie, posunutí vypínače či světla, vymalování nebo tapetování a jiné související práce.

Postup montáže a výroby nábytku

 

Mestský mobiliár

Posted in Ostatní

Zastávky hromadnej dopravy a lavičky bývajú veľmi často terčom vandalov, ktorí si nevážia verejného priestoru a "zušľachťujú" si ho podľa svojho vlastného uváženia. Často ich k tomu vedie vlastná túžba po dobrodružstve, potreba zvýšenej hladiny adrenalínu, chuť predviesť sa pred svojimi kamarátmi alebo veľa ďalších motívov.
Mestský mobiliár sa dá chrániť častou policajnou kontrolou v nočných hodinách či kamerovým systémom. Občas to býva neustály boj, z ktorého nejde ustúpiť, inak by vyhrali vandali. Našťastie je v súčasnej dobe stále viac prípadov zatknutie týchto výtržníkov.

Top expresní přeprava

Posted in Cestování

Máte dost České Pošty, PPL a podobných nespolehlivých gigantů, kteří si hlavně neváží ani trošku svých klientů, kteří jsou pro ně jen čísla? To byste měli navštívit stránky firmy INEX SPEDITION s.r.o.. Její priorita není pouze expresní přeprava, ale spousta jiných služeb na míru, které se uzpůsobí vašemu podnikání a vašemu stylu přepravy zásilek. A co je hlavní, INEX SPEDITION se k Vám chová jako k unikátnímu zákazníkovi a tým je ochotný vyjít vstříc jakémukoliv problému, takže zaručuje maximální spolehlivost před, během i po dokončení přepravy. Nechte se inspirovat!

Potřebuje vaše firma "opravit"?

Posted in Služby

Pod pojmem revitalizace si většina lidí představí město, které nemá dostatečné množství zeleně a potřebuje také opravit a zrekonstruovat. Jenže nemusí jít pouze o město, ale například je možná i revitalizace firmy. Jedná se o firmu, která neprosperuje a spíše se dostává do černých čísel. Snaží se dostat zase na vrchol, ale nedaří se jí to. Zaměstnanci jsou demotivovaní a chodí do práce s nechutí.

spokojenost

Nápojové automaty se hodí obzvláště na koupaliště

Posted in Ostatní

nápojové automaty

Letní sezóna se neodkladně blíží a majitelé koupališť a vodních areálů rekonstruují a inovují své služby. S létem a horkými dny je spojena voda, respektive nápoje. Pít je důležité. Dlouhé fronty u bufetu můžete regulovat díky přítomnosti nápojových automatů.  A čím menší fronty budou u bufetu, tím vyšší bude spokojenost návštěvníků koupaliště. V následujících řádcích se na nápojové automaty podíváme podrobněji.

Finanční problém? Vyřešíme ho!

Posted in Půjčky, úvěry

Dostali jste se do finančních problémů? Půjčili jste si od více než jednoho věřitele? Nemáte už přehled v tom, co vůbec platíte? Sjednoťte si všechny své úvěry do jedné půjčky, se kterou nejen ušetříte peníze, ale současně si uděláte přehled o svých platbách. Toto sloučení se nazývá odborně konsolidace půjček, která je ve finančním trhu stále žádanějším produktem. Díky konsolidaci budete konečně spát bez nočních můr.
Jestliže vás konsolidace půjček zaujala, měli byste vědět, že touto cestou se dají spojit spotřebitelský úvěry, bankovní a nebankovní půjčky, úvěr z kreditní karty či leasing. Ale záleží na konkrétní finanční instituci, protože některé nechtějí konsolidovat nebankovní půjčky, jiné zase úvěr z kreditní karty.

Krizový management vám může zachránit miliony

Posted in Služby

Spousta společností se topí v dluzích. A to nejen ty malé, i ty velké. Určitě znáte velké hypermarkety a věřte, že jejich rozpočet není malý, a protože společnosti nemají dostatečný zisk, ztrácí všechny své peníze. A to je znamení, že má společnost špatně nastavený krizový management. Společnost v krizi má být připravená na různé situace, které ovlivní přímo chod vaší společnosti. Proto nastavit si správně krizový management je základem všeho. Pokud nevíte, jak na to, vyzkoušejte si práci s panem Jiřím Jemelkou, který vám pomůže a naučí vás jednotlivým principům.

Vybíráte novou střechu?

Posted in Dům a zahrada

Toužíte po střešní terase či zahradě? Líbí se vám ploché střechy? Jaké jsou její výhody a nevýhody? Plochá střecha představuje speciální typ střešní konstrukce, který je stále oblíbenější. Staré ploché střechy jsou odsuzovány kvůli jejich poruchovosti a oprava ploché střechy byla žádoucí. Ale dnes se k realizaci těchto střech používají kvalitní materiály, díky nimž je střecha bezporuchová.
Ploché střechy se objevují v moderní architektuře hlavně městského prostředí. Tuto střechu je možné rozdělit na pochůznou, kde je možný trvalý pohyb osob, a nepochůznou, kde se vstupuje pouze za účelem údržby. Ploché střechy je možné podle konstrukce rozdělit na tři skupiny – jednoplášťové, dvouplášťové a víceplášťové.

Potisk dřeva je správná volba

Posted in Media, tisk

S potiskem dřeva budete vidět. Nejčastěji se o tuto metodu potisku zajímají regionální výrobci a řemeslníci. Potisk na dřevě vypadá opravdu efektně a působí přírodním elegantním dojmem, takže v zákazníkovi vyvoláte pocit domova, tepla a pohody. A to rozhodně není k zahození.