2senses - Pavel Bláha - neplatič faktur

Posted in Internet

Zajímá Vás, kdo je Pavel Bláha ze "společnosti" 2senses? Je to jednoduché. Podvodník, kterému slovo faktura a splatnost neříká vůbec nic.

Telefon: 731 043 946 / 731043946 / +420 731 043 946 / 420731043946

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Tvorba webových stránek Zlín - 3 rychlé tipy jak vybrat dodavatele

Posted in Služby

Poptávka po webdesignu a tvorbě webových stránek pro živnostníky a firmy stále roste. Nic nenasvědčuje tomu, že by tento trend měl klesat. Proto na trhu existuje mnoho pochybných nebo začínajících tvůrců, kteří své klienty poté dostanou pouze do slepé uličky. Ve stručnosti jsme pro Vás sepsali, jak se nenechat napálit při poptávky tvorby WWW stránek ve Zlíně. Tento manuál však platí pro jakoukoliv jinou lokalitu.

 

Náušnice z bílého zlata s brilianty hrají prim

Posted in Životní styl

Náušnice z bílého zlata patří v současné době mezi nejoblíbenější šperky, pokud je navíc zdobí brilianty tradiční české výroby, jsou to skvosty každé šperkovnice. Briliantové šperky stejně jako oblečení podléhají módním trendům. Bílé zlato stále drží přední příčky žebříčku popularity a postupně z trhu vytlačuje zlato žluté. Bílá barva je už od pradávna symbolem čistoty a elegance. Ve spojení s drahým briliantem je navíc známkou luxusu. Proto je kombinace bílého zlata a kvalitního briliantu ve šperkařství více než žádoucí. 

Zvyšte výkonnost a efektivitu svojí firmy

Posted in Služby

Vybudovat firmu je mnohdy nadlidský úkol, a proto je škoda, že spousta firem končí v insolvenci nebo krachu. Důvodů, proč tomu tak je, je mnoho. My se budeme zabývat ztrátou konkurence schopnosti vlivem nedostatečné optimalizace firemních procesů.

Označení nebezpečí v provozu

Posted in Průmysl

Víte, jaký účel má bezpečnostní značení pomocí podlahových pásek? Jedním ze základních účelů je ten bezpečnostní, tedy ohraničení a vymezení plochy pro pohyb stroje či schodiště. Ale to není zdaleka jediné použití.