Co všechno víte o bezdrátovém rozhlasu?

Posted in Rozhlasy

bezdrátový rozhlas

Známý pro šíření informací ve městech i vesnicích. Nejčastěji ve veřejných budovách nebo na ulicích se mimo pravidelné zkoušky sirén rozeznívá v menších městech hlas s informacemi o současném dění. Jak ale bezdrátový rozhlas funguje a jaké má oproti analogovému výhody?

Tvorba webových stránek Zlín - 3 rychlé tipy jak vybrat dodavatele

Posted in Služby

Poptávka po webdesignu a tvorbě webových stránek pro živnostníky a firmy stále roste. Nic nenasvědčuje tomu, že by tento trend měl klesat. Proto na trhu existuje mnoho pochybných nebo začínajících tvůrců, kteří své klienty poté dostanou pouze do slepé uličky. Ve stručnosti jsme pro Vás sepsali, jak se nenechat napálit při poptávky tvorby WWW stránek ve Zlíně. Tento manuál však platí pro jakoukoliv jinou lokalitu.

 

Náušnice z bílého zlata s brilianty hrají prim

Posted in Životní styl

Náušnice z bílého zlata patří v současné době mezi nejoblíbenější šperky, pokud je navíc zdobí brilianty tradiční české výroby, jsou to skvosty každé šperkovnice. Briliantové šperky stejně jako oblečení podléhají módním trendům. Bílé zlato stále drží přední příčky žebříčku popularity a postupně z trhu vytlačuje zlato žluté. Bílá barva je už od pradávna symbolem čistoty a elegance. Ve spojení s drahým briliantem je navíc známkou luxusu. Proto je kombinace bílého zlata a kvalitního briliantu ve šperkařství více než žádoucí.