Potravinové automaty zvyšují spokojenost zaměstnanců!

Posted in Ostatní

Určitě znáte ten pocit, kdy byste si po obědě dali něco dobrého. Člověk je po jídle najednou unavený a potřebuje přísun cukru. Kávička a něco dobrého na zub by bodlo, že? Produktivita se rázem snižuje a vy už jen počítáte minuty do konce pracovní doby, aby jste si mohli skočit do obchodu na něco dobrého, nebo se těšíte domů, kde na vás čeká sladké pokušení.

potravinové automaty

Hydraulika? MHI servis spol. s.r.o.

Posted in Ostatní

Fyzika! To bude společným jmenovatelem tohoto článku. Hned druhá v pořadí je hydraulika a mechanika tekutin. Spojení, které je všude kolem nás a nezbytným pro fungování hydraulických systémů.

Chcete vědět, kde se vyrábí obalový materiál?

Posted in Eshop, výrobky

V dnešní době konzumní, kdy vyhrávají e-shopy nad kamennými obchody, je daleko větší poptávka po obalovém materiálu, než kdykoli jindy. Navíc se stále zvyšují nároky na bezpečnost posílaných balíčků tak, aby se křehké zboží nerozbilo. Jak řeší e-shopy obalový materiál? Pojďme si ukázat postup.

kartonové krabice rosma

Vizitka o vás prozradí mnohé

Posted in Životní styl

Vizitky neboli navštívenky propagují nejen firmu, ale i soukromou osobu a mohou o vás prozradit mnohé. Například bílá vizitka s jednoduchým logem a jen nejdůležitějším sdělením může sice působit trochu nudně, nicméně v business stylu se jednoduchost preferuje a může vypovídat také o vkusu majitele. Naproti tomu v kreativních oborech se setkáte s navštívenkami více odvážnými - výrazné barvy, neobvyklý typ písma či různé grafické experimenty, což je ovšem někdy až na hranici vkusu. Na čem se nejspíš shodneme všichni, je fakt, že vizitky velkých (nadnárodních) firem by měly působit seriózně a ladit s celkovou prezentací podniku.

Rady na odsávání prachu do průmyslu

Posted in Průmysl

Zajímá vás, jak zajistit ve firmě čisté pracovní prostředí a únik škodlivých látek pryč z budovy? Patříte do následujících pracovních činností?

  • Plazmové řezání
  • Svařování
  • Tryskání kovů
  • Broušení
  • Zpracování plastů
  • Výroba stavebního materiálu

Všechny tyto pracovní oboru vykazují jednu věc - škodlivý prach. Pojďte tento problém ve své firmě vyřešit hned!

 

Čas zlepšit pozice ve vyhledávači

Posted in Ostatní

Možná, že na tento článek narazíte úplnou náhodou, když budete psát nějaký dotaz do vyhledávače týkající se seo. V tom případě půjde o dokonalý úkaz toho jak taková věc funguje a o co v ní jde. SEO či PPC je tou cestou jak vašim zákazníkům ukázat váš web tak, aby ho našli stejně náhodou bez toho aniž by ho znali.

Zajímá Vás, proč je výhodný plotový panel?

Posted in Dům a zahrada

Lidé vybírají ploty podle ceny. Tím pádem i podle materiál. Protože poplastované pletivo je nejlevnější. Potom jsou však nešťastní, že za 3 roky musí měnit celý plot. Kdyby byli chytřejší, tak si rovnou pořídí odolné plotové panely. Zajímá Vás, v čem jsou lepší a kolik stojí? Přečtěte si celý článek!

pozinkovaný plotový panel