Sháníte průmyslová vrata do svého podniku? Tento přehled je to pravé pro vás.

Posted in Zakázková výroba

 průmyslová vrata

Máme pro vás stručný přehled toho, jaká průmyslová vrata existují a v jakých průmyslech se s nimi setkáme a jaké představují výhody.

Sekční vrata

Jaký je rozdíl mezi sekčními a rolovacími vraty? Sekční vrata se oproti těm rolovacím do sebe nerolují na sebe, ale postupně se posouvají po ohebných sekcích do kolejích, které jsou pod stropem. Výhodu mají v tom, že v nich mohou být zasazené vchodové dveře, takže není třeba je pokaždé sekčně rolovat.

Rolovací vrata a mříže 

Klasika mezi průmyslovými vchody ve vnitřních prostorách. Jedná se o jednoduchý funkční systém vydrží dlouho nepoškozený. Výhodou také je, že nepotřebují podstropní prostor za vchodem, protože se rolují do sebe nad vchod. Pokud máte minimální nároky na prostor, rolovací vrata jsou pro vás.

Fóliová rolovací vrata

Potřebujete řešení, které bude rychlé, potiché, bezdotykové a zároveň bude dobře bránit úniku tepla? Navrhujeme vám tedy fóliová rolovací vrata. Umožňují rychlý přesun s minimálním únikem teploty, či chladu a jsou tedy vhodné do prostor, které potřebují udržet jak teplotu, tak čistotu.

Skládací vrata ocelová

Potřebujete variantu, která zajišťuje občasné otevření prostor pro extrémně velké náklady? Skládací vrata s variantou vsazených vchodových dveří jsou tím pravým pro vás. Řešení typicky probíhá na míru, a realizaci můžete vybrat buď s, nebo bez izolace.

Dvoukřídlá ocelová vrata

Klasická a ekonomická varianta pro nenáročné prostory. Velmi dobrá tepelná izolace, odolnost proti větru i jiným podmínkám. Vzhled dvoukřídlých vrat může být do velké míry přizpůsoben.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit