Vybírejte náušnice podle tvaru svého obličeje

Posted in Životní styl

náušnice z bílého zlata se zirkony

Pokud vybíráte šaty, řídíte se typem vaší postavy. Stejně tak byste měla postupovat při výběru náušnic, ale tentokrát byste se měla řídit tvarem svého obličeje. Samozřejmě líbit se vám může určitý typ náušnic, ale také vám musí slušet. V následujících řádcích vám proto prozradíme, jaký druh náušnic sluší zrovna tvaru vašeho obličeje a tónu jeho pleti.

Jestliže jste spíše světlý typ, sáhněte po stříbru anebo zlatu, kdežto dámám s olivovou pletí přistanou zase zlaté či výrazně barevné náušnice. V letních měsících se pestrých neonových barev rozhodně nebojte, případně si kupte korálové šperky. Dalším důležitým faktorem při výběru náušnic je tvar obličeje, jenž vám pomůže určit typ šperků, který se k vám dokonale hodí. Líbí se vám visací náušnice z bílého zlata se zirkonem? Ale opravdu vám budou slušet?

Náušnice podle tvaru obličeje

Jestliže máte kulatý obličej, zapomeňte na velké kruhy, protože by se vám tvář ještě více zakulatila. Spíše si kupte náušnice opticky prodlužující obličej, tedy konkrétně visací náušnice, případně náušnice ve tvaru čtverců, trojúhelníků a obdélníků. V případě, že máte trojúhelníkový tvar obličeje, tak si můžete dovolit více variací náušnic. Slušet vám budou jak kruhové tvary, tak i kapky či pyramidy. Hranatému obličeji s ostřejšími rysy perfektně padnou mohutné náušnice. Zapomeňte na geometrické tvary. Oválný tvar obličeje přivítá zase cvočky, slzy, ovály a spirálky. Ideální volbou jsou malé náušnice z perel či zirkonu.

Kde náušnice koupit?

Pokud hledáte obchod, kde byste mohla náušnice a další šperky koupit, zaměřte se přímo na zlatnictví, jako je například zlatnictvísmaragd.cz, kde najdete šperky rozdělené do přehledných kategorií. Zvolit můžete briliantové, zlaté, perlové i stříbrné šperky. Samozřejmě nechybí ani kategorie se snubními prsteny.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit