Kedy využijete plošiny nožnicové, prívesné a kĺbové?

Posted in Auto, moto, pneu

 plošina na predaj

V súčasnej dobe využijete pracovné plošiny v takmer každej oblasti, či už sa jedná o stavebníctve, opravy vonkajšieho osvetlenia, alebo napríklad rôzne úpravy interiéru. V nasledujúcich riadkoch sa preto zameriame na všetky tieto tri druhy. U Plošiny-INREKA vždy nájdete plošinu na predaj i prenájom.

Nožnicové plošiny

Prvé variantom sú nožnicové plošiny, ktoré sú vhodné pre bezpečnú prácu vo výškach. Zvládnu dokonca aj nerovný terén. Vybrať si môžete hneď z dvoch variantov - plošiny s elektrickým pohonom, alebo dieselovým pohonom. Pri elektrickom prevedení máte istotu nulového hluku pri práci, však nevýhodou je, že ste závislí na elektrickej sieti. Dieselové nožnicové plošiny sú ideálnou voľbou do exteriéru. Používajú sa napríklad pri obrezávaní vetví vysoko v korunách stromov.

Klbové plošiny

Ďalším typom sú kĺbové plošiny, ktoré sú charakteristické horizontálnym pohybom. Ramená plošiny majú navyše celkom veľký dosah aj do strán, a tak sa plošina dá používať vo výrobných halách aj skladoch, kde je tovar uložený horizontálne aj vertikálne. Rovnako ako nožnicové, tak aj kĺbové plošiny bývajú poháňané dieselovým či elektrickým motorom.

Prívesné plošiny

Ešte za zmienku stojí praktické prívesné plošiny, s ktorými bez problémov prerazíte aj v náročnom teréne. Prívesná plošina, ako už samotný názov napovedá, sa pripojí za osobný automobil a prevezie na miesto určenia. Aké jednoduché.

Ak hľadáte špecialistu, ktorý sa na pracovné plošiny orientuje, odporúčame obrátiť sa na firmu INREKA PLOŠINY, ktorá patrí medzi lídrov vo svojom odbore. Poskytuje ako predaj, tak i prenájom týchto pomocníkov. V jej ponuke narazíte na plošiny prívesné, teleskopické, kĺbové, nožnicové, kĺbovo-teleskopické, ale aj špeciálne.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit