ODG rentgen si můžou zubaři vyzkoušet zdarma

Posted in Ostatní

Když je drahá technika, tak to znamená, že není volně dostupná k vlastnímu vyzkoušení? To není pravda! I Apple ve svých storech a showroomech nechá vystavené nejdražší Macbooky či iPhony, aby se s nimi pokochal kdejaký návštěvník. A to stejně platí pro vybavení pro zubní ordinace. Možná se zlobíte, když platíte u zubaře tisíce korun, ale takový OPG rentgen, který je základ k jakémukoliv zákroku, stojí řádově stovky tisíc korun! Nicméně existují firmy, které dovolují právě zubařův vyzkoušet tuto drahou techniku a nechat je se rozhodnout, jestli daný produkt ladí s jejich představami, nebo ne.

gendex gxdp 7800

Potravinové automaty zvyšují spokojenost zaměstnanců!

Posted in Ostatní

Určitě znáte ten pocit, kdy byste si po obědě dali něco dobrého. Člověk je po jídle najednou unavený a potřebuje přísun cukru. Kávička a něco dobrého na zub by bodlo, že? Produktivita se rázem snižuje a vy už jen počítáte minuty do konce pracovní doby, aby jste si mohli skočit do obchodu na něco dobrého, nebo se těšíte domů, kde na vás čeká sladké pokušení.

potravinové automaty

Hydraulika? MHI servis spol. s.r.o.

Posted in Ostatní

Fyzika! To bude společným jmenovatelem tohoto článku. Hned druhá v pořadí je hydraulika a mechanika tekutin. Spojení, které je všude kolem nás a nezbytným pro fungování hydraulických systémů.