Nízká hladina testosteronu? Příčiny, příznaky a jak zvýšit hladinu testosteronu?

Posted in Ostatní

Pokles hladiny testosteronu není něco, za co by se měl muž stydět. Avšak to neznamená, že by to neměl napravit. Pokud má muž nižší hladinu testosteronu, může dojít k problémům jako neuspokojení partnerky nejen v posteli, ale i ve vztahu, případně závažnější potíže jako neplodnost. Jak tedy zvýšit hladinu testosteronu?

Jak se to stane?

Za nízkou hladinu testosteronu může spousty věcí. Tím nejzákladnějším, který se těžko ovlivňuje je věk. Čas je bohužel element, který je neovlivnitelný a vždycky bude pokračovat, nehledě na to co uděláme. S nabývajícím věkem a stářím klesá hladina testosteronu. Dále díky životosprávě. U muže je důležité, aby si udržoval správnou hladinu cholesteloru, tuku, ale také hlídal efekty své psychiky jako je třeba stres. Za nízkou hladinu jsou odpovědné také choroby nebo onemocnění. Jedním z takových je porucha štítné žlázy. Je tedy dobré zjistit nejprve konkrétní důvod nebo příčinu, abyste mohli zjistit, jak zvýšit hladinu testosteronu správně.

Příznaky nízké hladiny testosteronu

Mezi příznaky nízké hladina patří například poruchy erekce, nízké libido, oslabení paměti a koncentrace, podrážděnost, depresivní stavy, ale i fyzicky viditelné faktory jako úbytek svalové hmoty a množení tělesného tuku. Nadměrné pocení a návaly horka. Všechny tyto faktory souvisejí s nízkou hladinou testosteronu a může vás tak ovlivnit nejen ve vašem společenském životě, ale postihuje i vaše fyzické a psychické zdraví. Nejlepším řešením tedy je jak zvýšit hladinu testosteronu, tak změnit životosprávu.

Přirozené způsoby zvýšení testosteronu

Zvýšením hladiny testosteronu dosáhnete lepšího fyzického výkonu, sexuální apetitu a efektivnější ztráty tuku. Jak zvýšit hladinu testosteronu přirozenými způsoby? Například konzumací čerstvého ovoce jako jsou banány, švestky, třešně, nebo nektarinky, které jsou bohaté na kyselinu D-asparagovou (DAA), která reguluje testosteron v těle a pomáhá produkovat růstový hormon a také pomáhá při budování svalů. DAA podporuje také v oblasti sexuálního života, jednak libida tedy sexuálního apetitu, ale také podporuje plodnost.

Jak zvýšit hladinu testosteronu

Jedním z efektivních způsobů, jak zvýšit hladinu testosteronu jsou například tablety Testosteron Booster. Testosteron Booster jsou tablety, které vám pomohou jak zvýšit hladinu testosteronu, tak i vašeho sebevědomí. Jsou vyvážené tak, aby dali co nejvyšší podíl složek a látek, které zvýší testosteron, ale zároveň, aby tělu neuškodili. Testosteron Booster je notifikovaným doplňkem stravy. Jeho složení je kombinace rostlin, bylin, minerálů a kyselin, které zvýší vaší hladinu testosteronu. Testosteron Booster je vaší odpovědí na otázku, jak zvýšit hladinu testosteronu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit