Co je to rotační sítotisk?

Posted in Media, tisk

Jedná se o tradiční technologii potisku nejrůznějších materiálů od plastů až po kovy a sklo. Barva je nanášena přes síťovinu napnutou na hliníkovém rámu. Jaké je uplatnění sítotisku, se dozvíte v tomto článku.

 

 

Využití sítotisku je nesmírně široké. Může sloužit k potisku výherních automatů, P.O.P. a P.O.S materiálů, technických štítků, tisku světelné reklamy a reklamních poutačů, brandových cenových lišt, etiket a štítků a mnoho dalších.

Jak jsme již zmínili, sítotiskem můžeme potisknout téměř každý materiál. Např: samolepicí PVC a papírové fólie, polykarbonát (Lexan nebo Makrolon), polyester (PET), tvrzený polystyren (hPs), tvrzené a měkčené PVC, plexisklo (PMMA), polypropylen, HPL desky. Mimo plasty můžeme sítotiskem potisknout také kovové materiály jako je nerezová ocel, hliník nebo kovy s povrchovou úpravou. Samozřejmě můžeme sítotisk využít také na sklo a zrcadla. 

K potisku rotačním sítotiskem využiváme kvalitní materiály jakými jsou nejrůznější ředidlové, polyesterové nebo epoxipolyesterové barvy

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit