Léto s kámoši u vody strávené stylově díky plavkám FOX

Posted in Eshop, výrobky

Léto se pomalu blíží a to znamená nákup nových plavek. Každý jsme pracovali na sobě celý rok, abychom se dostali do formy. Nebo o tom jen každý mluvíme a uniklo nám jedno nebo dvě kila navíc. Tak jako tak je na čase zvolit nové plavky na sezonu. Podle čeho si ale má člověk vybrat ty plavky? Jaký střih nebo jakou barvu? Proč zrovna pánské plavky FOX? S tím vám poradí tento článek.

Pánské plavky FOX

Chcete vědět, kde se vyrábí obalový materiál?

Posted in Eshop, výrobky

V dnešní době konzumní, kdy vyhrávají e-shopy nad kamennými obchody, je daleko větší poptávka po obalovém materiálu, než kdykoli jindy. Navíc se stále zvyšují nároky na bezpečnost posílaných balíčků tak, aby se křehké zboží nerozbilo. Jak řeší e-shopy obalový materiál? Pojďme si ukázat postup.

kartonové krabice rosma

Kde si vybrat dron s kamerou

Posted in Eshop, výrobky

Volba správného eshopu pro koupi produktu nikdy není lehká. Proto je cajk, když vám někdo poradí. A dnes vám poradíme v oblasti modelářského zboží - rc modelů dronů a kvadrokoptér, konkrétně těch s kamerou. Jednoznačným tipem je česká stálice na drony - eshop Astra Model

Najít kvalitního tuňáka v konzervě může dát práci

Posted in Eshop, výrobky

Tuňáka v konzervě není nutné dlouho představovat. Jistě to znáte, nemáte chuť na kuřecí nebo hovězí maso a chcete změnu, tak v supermarketu zamíříte do oddělení ryb. Nabídka rybích specialit je poměrně široká, takže je z čeho vybírat, kuře je bohužel jen jedno, a navíc většinou sáhnete po kuřecích prsou, protože mají nejmenší obsah tuku.

tuňák konzerva