Co jsou to pylony a kdo je vyrábí?

Posted in Zakázková výroba

Mnoho lidí nezná výraz pylony, ale s pylonem se každý z vás už určitě setkal. Jde o reklamní totemy, které jsou umístěny u velkých obchodních domů, sídel firem, nebo často také u benzinových pump. Jedná se o svítící totem s výpisem firem, obchodů či cen pohonných hmot.

reklamní pylony

Výroba pivních setů - co to obnáší

Posted in Zakázková výroba

Pojem pivní sety se využívá pro soupravu zejména laviček a stolů určených do zahrad nebo městských parků. V Česku je málo firem, které se zabývají výrobou pivních setů. Je to náročný proces zpracovaní kvalitních materiálů. Výsledkem jsou pak designové kousky, které zdobí každé veřejné prostranství.

pivní set české výroby Forplast

 

Urnové hroby

Posted in Zakázková výroba

Trend zpopelnění těla již dávno neudává pan Kopfrkingl. Poslední přání rozprášení popela na určitém nebývá neobvyklé, stejně jako uložení urny ke svým blízkým. Pro tento případ existuje typ hrobu, který se označuje jako urnový hrob.

Nejedná se o velké mohyly, naopak urnové hroby jsou skromnější, ale o to hezčí památkou na zemřelé. Na urnové hroby se mohou pokládat jak svíčky, tak věnce a květiny, a tak pozůstalí nepřichází o možnost uctít památku a zavzpomínat. Urnový hrob je menší a tím pádem i levnější, avšak materiálů a zdobení je stále nepřeberné množství. Pozůstalí tak mohou zařídit památník tak, jak by si pozůstalý přál a zasloužil.