Hrozí vašemu domu exekuce?

Posted in Půjčky, úvěry

Ocitli jste se v nepříjemné situaci, kdy jste si vybrali neférovou hypotéku? Splátky Vám přerostli přes hlavu a teď prostě nejste s to se z této finanční patálie vylízat? V tomto článku se Vám budeme snažit poradit, jakým způsobem můžete nyní postupovat a nepřijít o střechu nad hlavou.

 

Kolotoč půjček - jak z něho ven?

Posted in Půjčky, úvěry

Do půjčkového kolotoče se může dostat snad každý. Podle průzkumu vyplývá, že si tuto nehospodárnost s penězi neseme už z dětství. Děti si začínají půjčovat už ve dvanácti letech. Vytvoří si tak iluzi, že mohou mít cokoliv okamžitě, stačí jim k tomu jen půjčka. I když si děti půjčují jen malé částky a většinou od kamarádů, zvyky si mohou přenášet až do dospělosti. Jednoduchým způsobem, jak si alespoň utřídit své půjčky, je konsolidace půjček bez registru.

Jak vybrat nebankovní půjčku?

Posted in Půjčky, úvěry

Na finančním trhu jsou dnes půjčky velice žádané. Stejně jako všechny druhy půjček, tak i nebankovní půjčky jsou vhodné pouze v určité situaci. Sami uznáte, že platit nákup automobilu kreditní kartou je nesmysl. Stejně tak je nesmysl utratit nebankovní půjčku, kterou budete splácet několik měsíců, během jednoho víkendu. A proto vám přinášíme několik rad, jak přistupovat k výběru půjček.

 

Finanční problém? Vyřešíme ho!

Posted in Půjčky, úvěry

Dostali jste se do finančních problémů? Půjčili jste si od více než jednoho věřitele? Nemáte už přehled v tom, co vůbec platíte? Sjednoťte si všechny své úvěry do jedné půjčky, se kterou nejen ušetříte peníze, ale současně si uděláte přehled o svých platbách. Toto sloučení se nazývá odborně konsolidace půjček, která je ve finančním trhu stále žádanějším produktem. Díky konsolidaci budete konečně spát bez nočních můr.
Jestliže vás konsolidace půjček zaujala, měli byste vědět, že touto cestou se dají spojit spotřebitelský úvěry, bankovní a nebankovní půjčky, úvěr z kreditní karty či leasing. Ale záleží na konkrétní finanční instituci, protože některé nechtějí konsolidovat nebankovní půjčky, jiné zase úvěr z kreditní karty.

Máte finanční problémy?

Posted in Půjčky, úvěry

Nebankovní půjčky na vyplácení exekuce jsou na trhu k dispozici především těm lidem, kteří se dostali do nepříjemné a neřešitelné životní situace nebo také pro ty, kteří takovou situaci očekávají. Například se jedná o ty, kteří ztratili nečekaně zaměstnání, majitele malých firem, ženy na mateřské dovolené a podobně. Většinou se také jedná o půjčku bez doložení příjmů a bez nahlížení do registru dlužníků. Celý proces je celkem jednoduchý - stačí na webových stránkách vyplnit formulář, počkat na posouzení a obvykle máte peníze do 24 hodin na účtu. Ale pozor- háčkem mohou být podvodné společnosti nebo také vysoké úrokové sazby.

Nebankovní půjčky Brno

Posted in Půjčky, úvěry

Finanční trh se dnes rozděluje na bankovní a nebankovní sektor. Pokud půjdete žádat o půjčku do banky, musíte být připraveni na zdlouhavé vyřízení a časově náročné papírování. Z tohoto důvodu se spousta lidí obrací právě na firmy, které jsou charakteristické rychlým a snadným vyřízením. Nepotřebujete dokládat příliš mnoho potvrzení, protože nebankovní společnosti kladou důraz hlavně na rychlost. Nic neprodlužují.

Nebankovní hypotéka

Posted in Půjčky, úvěry

Chcete zpětný odkaz nebo umístění článku? Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.