Tvorba webových stránek Zlín - 3 rychlé tipy jak vybrat dodavatele

Posted in Služby

Poptávka po webdesignu a tvorbě webových stránek pro živnostníky a firmy stále roste. Nic nenasvědčuje tomu, že by tento trend měl klesat. Proto na trhu existuje mnoho pochybných nebo začínajících tvůrců, kteří své klienty poté dostanou pouze do slepé uličky. Ve stručnosti jsme pro Vás sepsali, jak se nenechat napálit při poptávky tvorby WWW stránek ve Zlíně. Tento manuál však platí pro jakoukoliv jinou lokalitu.

 

Zvyšte výkonnost a efektivitu svojí firmy

Posted in Služby

Vybudovat firmu je mnohdy nadlidský úkol, a proto je škoda, že spousta firem končí v insolvenci nebo krachu. Důvodů, proč tomu tak je, je mnoho. My se budeme zabývat ztrátou konkurence schopnosti vlivem nedostatečné optimalizace firemních procesů.

Kdy je nejlepší prodat firmu?

Posted in Služby

Pro spoustu lidí je jejich vlastní podnikání srdcová záležitost. Starají se o firmu jako o své dítě, stojí je spoustu úsilí i peněz, bohužel se však ani tak vždy nedaří. V jakých případech byste měli o prodeji firmy minimálně přemýšlet?

papiry_smlouvy_podnikani

>>> číst dále

Výuka manažerů formou koučinku

Posted in Služby

Dnes je nazýváno koučinkem téměř všechno. Například manažerská zpětné vazba nebo astrologický výklad. Koučink jako moderní pojem rozděluje spolenot na dvě skupiny, jedny láká, druhé zase odrazuje.

Manažerských koučink je metoda osobního rozvoje prováděna formou vedeného rozhovoru

pomáhá k:

  • objevení možných cest
  • uvědomění si toho, co vlastně chceme

umožňuje:

  • podívat se na situaci z více úhlů
  • najít v sobě nejlepší řešení

manažerský koučink

Ovlivňuje pracovní prostředí výkon zaměstnanců?

Posted in Služby

Tradiční kanceláře jsou čím dál častěji nahrazovány novými inovativními koncepty. Dochází ke spojování toho nejlepšího z uzavřených i otevřených kanceláří. Do popředí je kladena otázka vlivu pracovního prostředí na výkon zaměstnanců. Čím dál více firem si uvědomuje, že pracovní prostředí má dopad nejen na výkonnost zaměstnanců, ale i na celkovou firemní kulturu.

Rozvoj měst a obcí

Posted in Služby


V současné době se města a obce snaží co nejvíce vycházet vstříc svým obyvatelům a vytvářet pro ně příjemné místo k žití. Jsou pořádány různé akce, od farmářských trhů, bleších trhů, zájezdů až po koncerty více či méně známých kapel. Taktéž dochází k značnému rozvoji v oblasti služeb.

Jaký je rozdíl mezi digitálním a ofsetovým tiskem?

Posted in Služby

Digitální tisk je dnes nejčastějším způsobem tisku. Při digitálním tisku se toner zapéká do papíru. Výhodou tohoto tisku je jeho rychlost. příznivá cena u nižších nákladů a odolnost tisku

Nevýhodou může být trochu horší kvalita u tisku v odstínech šedi a nevýhodná cena u velkých nákladů.

Ofsetový tisk je technologie, která se používá už více než 100 let. Před tiskem se musí provést osvit, což zpomaluje tiskový proces a zvyšuje náklady.

Cena je výhodnější pro větší náklady. Ofset má tu nevýhodu, že tisk není tak odolný jako v případě digitálu, protože se ve vlhku může rozmazat.

Proto doporučujeme, abyste typ tisku volili podle požadavků a velikosti dané zakázky.

 

Kdo vám vybaví zubní ordinaci?

Posted in Služby

Máte za sebou povinnou praxi ve stomatologii a plánuejte otevřít vlastní zubní ordinaci? Chcete si nechat poradit od specialistů, kteří vám navrhnou ideální ergonomii a udělají 3D vizualizaci budoucí ordinace společně s finanční kalkulací? Přesně pro vás je zde firma Special Care, která zařídila již značnou část ordinací v České republice.

special care

 

Znáte obchodní strategii SCALPING??

Posted in Služby

Tato metoda obchodní strategie patří mezi nejznámější. Pokud člověk tuto obchodní strategii využívá, říká se mu scalper. Každá strategie má mít svůj cíl – u tohoto typu je cílem otevřít krátkodobý obchod, který může trvat třeba i jen několik minut či dokonce sekund. Pokud dosáhnete zisku, je potřeba trh opustit. Takže důležité je nastavit co nejnižší obchodní cenu a následně trh opustit. Takto během jednoho dne jste schopen otevřít řadu obchodů, ovšem tato metoda je velice náročná z pohledu disciplíny.

obchodní košík

Potřebuje vaše firma "opravit"?

Posted in Služby

Pod pojmem revitalizace si většina lidí představí město, které nemá dostatečné množství zeleně a potřebuje také opravit a zrekonstruovat. Jenže nemusí jít pouze o město, ale například je možná i revitalizace firmy. Jedná se o firmu, která neprosperuje a spíše se dostává do černých čísel. Snaží se dostat zase na vrchol, ale nedaří se jí to. Zaměstnanci jsou demotivovaní a chodí do práce s nechutí.

spokojenost

Krizový management vám může zachránit miliony

Posted in Služby

Spousta společností se topí v dluzích. A to nejen ty malé, i ty velké. Určitě znáte velké hypermarkety a věřte, že jejich rozpočet není malý, a protože společnosti nemají dostatečný zisk, ztrácí všechny své peníze. A to je znamení, že má společnost špatně nastavený krizový management. Společnost v krizi má být připravená na různé situace, které ovlivní přímo chod vaší společnosti. Proto nastavit si správně krizový management je základem všeho. Pokud nevíte, jak na to, vyzkoušejte si práci s panem Jiřím Jemelkou, který vám pomůže a naučí vás jednotlivým principům.