Sedací vaky jako řešení na problémy se zády. Jak je vybrat?

Posted in Dům a zahrada

Obrovský, pestrobarevný, plný drobných kuliček. Přesně tak by se dal charakterizovat sedací vak, který se v posledních letech úspěšně prodírá do českých domácností. Sedací vaky slouží k odpočinku, ale věděli jste, že dokáže pomoci od palčivých bolestí zad? Ovšem není sedací vak jako sedací vak, a proto byste neměli objednávat hned ten první, který uvidíte v reklamě. V následujících řádcích vám prozradíme, jak postupovat při výběru.

Zahradní vířivka s protiproudem - relax i trénink

Posted in Dům a zahrada

Možná už jste se s podobným problém setkali. Jste v práci od rána do odpoledne, potom se musíte dostat domů a než doma uděláte vše, co potřebujete, můžete jít zase spát a další den si to kolečko zopakovat. Jak potom má ale člověk stíhat odpočinek nebo občasné cvičení? Doporučujeme vířivku s protiproudem, která je ideální na obojí!

Proč koupit pojezdovou bránu

Posted in Dům a zahrada

Výběr správné vjezdové brány je vždy složitý. Musíte najít ten správný rozměr, zvážit prostor u brány, a tak dále. Hodně problémů řeší právě pojezdové brány.

Vířivka ve které si zaplavete

Posted in Dům a zahrada

Máte rodinný dům? Máte rádi koupání, ale kopat bazén nechcete? Pokud je odpověď na obě otázky „ANO“, začtěte se do tohoto článku, kde vám poradím, jak využít volný prostor na terase nebo zahradě k plavání, aniž byste museli kopat nebo stavět bazén. Nebudu vás nadále napínat, tím revolučním řešením je tzv. Swim spa, tedy jakási „větší vířivka“, kde je umožněno plavat díky speciálnímu protiproudu. V článku srovnám pro lepší představu vířivou vanu se Swim spa, upozorňuji však, že rozdíl je obrovský.