Proč koupit pojezdovou bránu

Posted in Dům a zahrada

Výběr správné vjezdové brány je vždy složitý. Musíte najít ten správný rozměr, zvážit prostor u brány, a tak dále. Hodně problémů řeší právě pojezdové brány.

 Pokud patříte k těm nešťastným, kterým prostor před pozemkem i na pozemku brání pořízení brány, nebo její pořízení ztěžujte, měli byste zvážit pojezdovou bránu. Většinou vídáte dvoukřídlé brány, které mohou být jak na ruční otvírání, tak na dálkový ovladač. S dálkovým ovladačem si zajistíte pomohlí, protože nemusíte zastavovat auto, vysedat, ovtevírat bránu, jít zpět do auta, vjet do zahrady a jít zavřít bránu. Stačí vám pouze dvakrát kliknout a brána se sama postárá o všechno ostatní. Ne každý si ale může otevíranou bránu dovolit kvůli ztísněnému prostoru.  Tento problém často vyřeší pojezdová brána.

Otevírá se do boku, takže pokud nemáte prostor před a za bránou, stačí vám pouze dostatek prostoru na posunutí brány doleva nebo doprava. Pojezdové brány mají většinou minimální šířku 3 metry, takže pokud na jedné straně splňujete alespoň tento rozměr, v instalaci vám nic nebrání. V základě se pojezdové brány dodávají bez systému na dálkové ovládání a je nutné je otevírat ručně. Systém je ale cenově dostupný a jeho pořízení vás rozhodně nezruinuje. Navíc za to pohodlí to stojí, hlavně, když prší.

Můžete vybírat z různých materiálů a povrchových úprav. Rám brány je často vyroben z jeklu, výplň může být také jeklová, nebo například pletivová. Častá je i zinkovaná povrchová úprava. Můžete tak sladit bránu se zbytkem plotu.

Pojezdové brány se hodí k jakémukoliv typu pozemku. Může se jednat o firemní vjezdy i o vjezdy k rodinným domům. Není třeba mít ani stroprocentně vyrovnaný povrch, můžete si nechat bránu vyrobit kompletně na míru.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit