Clip rámy: které rozměry nejčastěji lidé kupují?

Posted in Media, tisk

Pokud se bavíme o reklamních klip rámech (často psaných jako clip rámy), tak můžeme s klidem říct, že je potkáváme každý den. Ať už procházíme nákupním centrem, nebo vstupujeme do pracovní budovy. Jsou nejčastějším nástrojem k předání informací skrze papíry či plakáty. Jaké rozměry jsou typické pro reklamní clip rámy?

Co je to digitální tisk a jaké jsou jeho výhody?

Posted in Media, tisk

Digitální tisk je metoda pomocí, které můžete tisknout už od jednoho kusu přímo z počítače. A to bez jakéhokoliv dalšího mezikroku. Nahrazuje tak starší ofsetový tisk, ve kterém se nejdříve vytvoří tisk na válec a pomocí něj se pak otiskne tisková forma na výsledný materiál (nejčastěji papír). Oproti tomu digitální tisk..

digitální tisk a jeho výhody

 

Copywriting je věda

Posted in Media, tisk

Jak na kvalitní texty na web? Těžce. I když se to nezdá, copywriting je věda a nemůže ji dělat úplně každý. Sice na to, abyste se stali kvalitními copwritery, nemusíte roky studovat, ale cit pro jazyk a také znalosti v oboru jsou naprostou nezbytností. I to ale nestačí. Ke copywritingu se váže schopnost psát web nejen tak, aby byl čtivý, srozumitelný a přehledný.