Informačné vitríny sa dajú vyrobiť v niekoľkých prevedeniach

Posted in Media, tisk

Vonkajšie vitríny sú informačné vitríny určené pre exteriérové ​​použitie - pre vystavovanie tlačovín, letákov a dokumentov vo vonkajšom prostredí. Je možné ich umiestniť na štvorhranné stĺpiky pre priame zabetónovanie alebo do pätiek alebo na fasádu budov.

Na trhu sú k dispozícii jednostranné vitríny aj obojstranné krídlové vitríny, ktorých dvere sú vymeniteľné bez nutnosti použitia náradia alebo demontáže vitríny. Presklenie vitríny je možné zvoliť z odolného plexiskla alebo z bezpečnostného skla a sú tiež vybavené praktickými otvormi proti kondenzácii vlhkosti.

Ak sa chce ako firma, mesto či organizácie zviditeľniť na verejnom priestore, využite práve vonkajších vitrín, ktoré pôsobia ako skvelé médium, na oznamovanie informácií alebo fotografií. Tieto vitríny sú väčšinou umiestnené tam, kadiaľ prúdi veľké množstvo ľudí.

Kolik reklamních nápisů denně působí na člověka?

Posted in Media, tisk

Denně na každého z nás působí celkem 1500 až 3000 reklam. Každý člověk je schopen jich zpracovat v průměru tak maximálně 100, a z toho jen tak 15 ho zaujme natolik, že na ni nějak zareaguje. Proto si umíte představit, jak člověk vnímá reklamní nápis. Proto je pro marketéry rok od roku těžší zaujmout pozornost člověka, který si vybírá a reaguje jen na to, co jí přijde opravdu zajímavé.

Seminář o digitálním tisku a sítotisku představí aktuální trendy v oboru

Posted in Media, tisk

digitalni tisk

V pátek 27. listopadu 2015 se uskuteční další odborný seminář, který každoročně organizuje Asociace pro digitální tisk a sítotisk ČR. Program semináře bude zahájen v 10:00 hod. v prostorách SUŠP sv. Anežky České, která je součástí objektu kláštera Latran v Českém Krumlově.

V průběhu dopoledne vystoupí mimo jiné i pan M. Machurek se svou přednáškou na téma Současný stav potisku textilu ve světle prudkého rozvoje digitální technologie. Na něj postupně navážou další řečníci, kteří se budou věnovat například spolupráci mezi dodavateli a odbornými školami či výhodám tisku vodou ředitelnými barvami.

Odpolední program nabídne prezentace Svazu polygrafických podnikatelů a Sdružení dodavatelů pro signmaking. Vrcholem celého dne pak bude závěr semináře, kdy bude představen nový digitální tiskový stroj Acuity od firmy Fujifilm.

Po skončení semináře proběhne ještě i vernisáž výstavy serigrafií vzniklých na letošním Workshopu serigrafie, následovat bude společná večeře všech účastníků.

Potisk dřeva je správná volba

Posted in Media, tisk

S potiskem dřeva budete vidět. Nejčastěji se o tuto metodu potisku zajímají regionální výrobci a řemeslníci. Potisk na dřevě vypadá opravdu efektně a působí přírodním elegantním dojmem, takže v zákazníkovi vyvoláte pocit domova, tepla a pohody. A to rozhodně není k zahození.

Potisknout kov nechte raději na odbornících

Posted in Media, tisk

Jestli si myslíte, že potisknout kov je legrace, tak jste na šeredném omylu. Proto je důležité využít profesionální služby specializovaných firem, které vědí, jak na to. Jinak se také můžete následně pěkně opařit. Doma to rozhodně nezkoušejte, protože se vám to nepodaří. Tisk sice probíhá digitální technologií, jako většina domácích tiskáren, ovšem potisk kovu je opravdu složitou záležitostí, kdy musíme vědět, jak vše probíhá, abyste potisknutý předmět nezničili.