Vířivka ve které si zaplavete

Posted in Dům a zahrada

Máte rodinný dům? Máte rádi koupání, ale kopat bazén nechcete? Pokud je odpověď na obě otázky „ANO“, začtěte se do tohoto článku, kde vám poradím, jak využít volný prostor na terase nebo zahradě k plavání, aniž byste museli kopat nebo stavět bazén. Nebudu vás nadále napínat, tím revolučním řešením je tzv. Swim spa, tedy jakási „větší vířivka“, kde je umožněno plavat díky speciálnímu protiproudu. V článku srovnám pro lepší představu vířivou vanu se Swim spa, upozorňuji však, že rozdíl je obrovský.

Zajímá Vás, proč je výhodný plotový panel?

Posted in Dům a zahrada

Lidé vybírají ploty podle ceny. Tím pádem i podle materiál. Protože poplastované pletivo je nejlevnější. Potom jsou však nešťastní, že za 3 roky musí měnit celý plot. Kdyby byli chytřejší, tak si rovnou pořídí odolné plotové panely. Zajímá Vás, v čem jsou lepší a kolik stojí? Přečtěte si celý článek!

pozinkovaný plotový panel

 

Vonné tyčinky provoní každou místnost v domě

Posted in Dům a zahrada

vonné tyčinky

Každý z nás si alespoň jednou za život koupil balíček vonných tyčinek. Každý člověk si potrpí na jiné vůni. Pakliže jste se při první koupi vonných tyčinek netrefili do vašeho vkusu, nedávejte od vonných tyčinek ruce pryč. Je nezbytné zkoušet, která vůně pro vás bude ta pravá ořechová. Vonné tyčinky nachází uplatnění při relaxačním cvičení, například při józe, neboť místnosti propůjčují orientální kouzlo. V následujících řádcích vám prozradíme, jak probíhá výroba vonných tyčinek a kde se dají koupit.