Vonné tyčinky provoní každou místnost v domě

Posted in Dům a zahrada

vonné tyčinky

Každý z nás si alespoň jednou za život koupil balíček vonných tyčinek. Každý člověk si potrpí na jiné vůni. Pakliže jste se při první koupi vonných tyčinek netrefili do vašeho vkusu, nedávejte od vonných tyčinek ruce pryč. Je nezbytné zkoušet, která vůně pro vás bude ta pravá ořechová. Vonné tyčinky nachází uplatnění při relaxačním cvičení, například při józe, neboť místnosti propůjčují orientální kouzlo. V následujících řádcích vám prozradíme, jak probíhá výroba vonných tyčinek a kde se dají koupit.

Podzim je období rekonstrukcí. Po vymalování zůstává v místnostech chemický odér malířských barev. Chcete-li tento nepříjemný zápach z interiéru vyhnat, ideální volbou jsou právě vonné tyčinky. Současně vonné tyčinky představují nápaditý dárek, který neurazí nikoho.

Co jsou vonné tyčinky?

Vonné tyčinky ve své podstatě představují jakýsi typ kadidla. Existuje spousta výrobních procesů, přičemž vznikají rozmanité vůně. Vonné tyčinky jsou k dostání jako klasické tyčinky obalené vonnou směsí či jako spirály, které se dají zavěsit na strop. Současný trh nabízí pestrou škálu provedení.

Vonné tyčinky nesmí chybět u mnoha náboženských rituálů po celém světě. Velké popularitě se těší především v Indii, Číně, Vietnamu, Thajsku, Tchaj-wanu, Kambodže, Barmě, Japonsku a Bangladéši. Ale také v České republice přicházejí lidé vonným svíčkám na chuť, přestože je nepoužívají k odříkávání modliteb. Vonné tyčinky navodí ojedinělou a odlehčenou atmosféru.  

Tip redakce: Chcete-li zakoupit kvalitní vonné tyčinky, doporučujeme zvolit významnou značku Nandi.

Jak se vonné tyčinky vyrábí?

Výroba vonných tyčinek se různí, nicméně v následujícím videu můžete zhlédnout, jak probíhá ruční výroba tyčinek na dřevěné špejli.

V tomto druhém videu se můžete podívat, jak se produkují tyčinky pouze z vonné směsi. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit