Urnové hroby

Posted in Zakázková výroba

Trend zpopelnění těla již dávno neudává pan Kopfrkingl. Poslední přání rozprášení popela na určitém nebývá neobvyklé, stejně jako uložení urny ke svým blízkým. Pro tento případ existuje typ hrobu, který se označuje jako urnový hrob.

Nejedná se o velké mohyly, naopak urnové hroby jsou skromnější, ale o to hezčí památkou na zemřelé. Na urnové hroby se mohou pokládat jak svíčky, tak věnce a květiny, a tak pozůstalí nepřichází o možnost uctít památku a zavzpomínat. Urnový hrob je menší a tím pádem i levnější, avšak materiálů a zdobení je stále nepřeberné množství. Pozůstalí tak mohou zařídit památník tak, jak by si pozůstalý přál a zasloužil.

Montované haly - Holikhaly.cz

Posted in Zakázková výroba

Potřebujete mít co nejrychleji k dispozici skladovací halu? Je pro vás realizace zděné stavby nejen časově náročná, ale i finančně nákladná? Využijte montované haly, které se v posledních letech těší velké oblíbenosti v mnoha oblastech. Nabízí široké spektrum uplatnění. Nadchne vás krátká doba jejich montáže, vysoká variabilita, jednoduchá montáž a demontáž a v neposlední řadě dlouhá životnost, která bývá až čtyřicet let.

Obkladačské práce Zlín

Posted in Zakázková výroba

Koupelna je místo, kde se provádí každodenní hygiena. Ale v posledních letech spousta lidí vnímá koupelnu také jako místo k odpočinku a relaxaci. Ale abyste si mohli dopřát opravdový odpočinek, je potřeba se v koupelně cítit dobře. Spousta obyvatelů bytů a domů se proto rozhoduje pro rekonstrukci této místnosti. Žádají hlavně obkladačské práce Zlín, protože díky moderním obkladům získá koupelna ojedinělý design. Můžete si zvolit jakoukoliv barvu obkladů, kombinace a podobně.

Městský mobiliář - lavičky, odpadkové koše

Posted in Zakázková výroba

Všechna veřejná místa měst či obcí jsou jejich vizitkou, a proto je důležité vybrat reprezentativní městský mobiliář. Veřejné plochy, včetně parků, oddychových center nebo zastávek MHD, je možné vybavit kvalitním mobiliářem z nabídky společnosti FORPLAST SYSTEMS. Tato ryze česká firma se zabývá vývojem a výrobou prvků, které městský mobiliář zahrnuje.