Výroba zábradlí? Co takhle nerez?

Posted in Zakázková výroba

Při výrobě zábradlí je nutné si položit několik zásadních otázek. K čemu vůbec zábradlí bude sloužit? Bude pouze ochranným pomocníkem pře pádem dětí? Bude sloužit k opírání starších lidí při jejich nelehké cestě do schodů? Bude to významný dekorační prvek vaší domácnosti? 

Existuje mnoho typů zábradlí, které plní nejrůznější funkce. Aby zabrádlí ale nejen plnilo svoji základní funkci, tedy ochranu, ale aby také dobře vypadalo je nutné zvolit správný materiál. Velmi oblímeným materiálem na výrobu zábradlí je v dnešní době nerez. nerezové zábradlí vytvoří ten správný efekt k Vašim schodům. Ideální komminací je pak mramor nebo jiný přírodní kámen na schodech a nerezové zábradlí. 

se nejprve musí naohýbat, vybrousit a naleštit, aby z nich mohlo být krásné nerezové zábradlí. Servisní centrum FRUNĚK INOX se zabývá právě zpracováním nerezu. Tato česká firma Vám může zajistit kromě broušení a leštění nerezových materiálů také řezání, vrtání, soustružení, frézování, ohýbání, zakružování, svařování metodou TIG.

Nechejte si vyrobit unikátní nerezové zábradlí na míru. Budete nadmíru spokojeni.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit