Léto s kámoši u vody strávené stylově díky plavkám FOX

Posted in Eshop, výrobky

Léto se pomalu blíží a to znamená nákup nových plavek. Každý jsme pracovali na sobě celý rok, abychom se dostali do formy. Nebo o tom jen každý mluvíme a uniklo nám jedno nebo dvě kila navíc. Tak jako tak je na čase zvolit nové plavky na sezonu. Podle čeho si ale má člověk vybrat ty plavky? Jaký střih nebo jakou barvu? Proč zrovna pánské plavky FOX? S tím vám poradí tento článek.

Pánské plavky FOX

Jaký střih je nejvíce IN

Určitě jste se s tím potkali každý. “Ty plavky z minulého léta, které jsou vlastně z roku 90 jsou ještě stále in…”. Tedy až na to, že už nejsou. V módě jsou už nějakou dobu Boardshorts. Není ani divu. Jejich volnost, stylovost a praktičnost jim k tomu velmi napomáhá. Ve vodě plavecký oděv a na suchu praktické a stylové šortky. Na léto do vysokých teplot ideální. A ačkoliv si někteří z vás jistě oddechli, že tyto zrovna mají, tak se jim co sezónu mění styl střihu. Pokud tedy nejste zrovna závodní plavci, nesnažíte se až tak urputně opálit stehna nebo nejste fanoušky uplých Briefů, tak je na čase změnit střih. Jednoznačně je tedy nutné pro pány aktualizovat svůj šatník, co se týká plavek. Pánské plavky FOX jsou v tomto skvělým řešením. Prodyšné, s kapsami a stylové.

Jakou roli hrají barvy a jejich kombinace

Barva je jednou z prvních věcí, které si všimnete při výběru designu plavek. Barvy a jejich kombinace hrají vysokou roli při jejich výběru. Jak si ale vybrat tu správnou barvu případně kombinaci? Zaměřte se na jednoduché dva cíle. Kontrast a sladěnost. Pokud jste spíše světlejší pleti, doporučujeme vybrat spíše tmavší odstíny plavek ke kontrastu právě s pletí. Pokud naopak jste tmavého pigmentu, nebojte se jít do světlých kombinací plavek. Dalším bodem je kombinace barev. Je dobré kombinovat barvy plavek s nadcházející barvou spektra. Například oranžová laděná s červenou či žlutou. Nebojte se ale také volit známějších barevných kombinací jako CAMO. Pánské plavky FOX jsou plné barevných kombinací. V našem obchodě si můžete vybrat tu nejlepší pro váš styl.

Minimalistické či extravagantní

Minimalistický design má sílu ve své jednoduchosti. Ačkoliv na první pohled nijak na sebe neupozorní, je právě krása v jejich jednoduchosti. Například jednobarevné pánské plavky FOX s logem lišky jsou tímto dobrým příkladem. V případě, že se cítíte být řekněme více extrovertní a extravagantní, nebojte se sáhnout po výraznějších barevných kombinacích. Ať už tedy minimalistické nebo extravagantní, pánské plavky FOX mají vše co potřebujete.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit