Kanceláře pro ty nejlepší

Posted in Ostatní

Práce je dnes pro mnohé životním stylem. Není to o tom už od střední se soustředit na jeden obor a v něm chtě/nechtě skončit. S přibývající invidualitou a tlačením na ní, každý žije s pocitem dělat něco lepšího. Dělat co vás baví a živit se tím zároveň, je přesně motto ideální pro dnešní dobu.

kancelar_florentinum

Zajímá vás, kde nakupují starostové a městští úředníci mobiliář?

Posted in Ostatní

Sháníte nový mobiliář pro vaše město a nevíte, kde nakoupit? Řada starostů vám může doporučit e-shop Forplast, kde se dají sehnat ryze české výrobky s dlouho zárukou v prvotřídním provedení za výhodnou cenu.

Forplast vyrábí vitríny různých typů, koše na zastávky, zastávkové tabule i kabiny a všechno, na co si vzpomenete z městského mobiliáře.

Marketingové aktivity firmy by měly být různorodé

Posted in Ostatní

Proč je třeba k marketingu přistupovat komplexně? A proč není marketing jen reklama?

marketing, reklama, reklamni stojany

Pod pojmem marketing si většinou majitel firmy představí reklamu. Pod náklady na marketing potom zahrnuje jen náklady, které vynaloží na reklamu. Často tak zakoupí reklamní prostor v časopise, umístí PR článek na web nebo si zaplatí PPC. O tom, že by tyto aktivity kombinoval a obměňoval je a plánoval si jejich rozložení v průběhu roku, často nemůže být vůbec řeč. Přitom marketingový mix je velmi různorodý a podnikatelé si mohou vybrat z mnoha různých podporných aktivit pro svůj byznys. Může například rozestavět reklamní stojany, rozeslat newslettery, umístit na budovu LED reklamu a podobně. Vhodným výběrem a pečlivostí při plánování si zajistíte optimální výsledky.

 

 

Hledat kancelář v centru Prahy, nebo na periferii?

Posted in Ostatní

Která část Prahy, že je nejlepší na to se zde usadit, a vychovavát progresivně kupředu tok své firmy a zaměstnanců? Záleží samozřejmě na tom, co přesně chcete, především od okolí mimo kanceláře. Někteří preferují rovnou střed města co nejblíže Staroměstskému náměstí a někeří zase rádi jsou schovaní na periferii města.

Kde zohnať vitríny?

Posted in Ostatní

Nákup niektorého tovar sa nezaobíde bez prieskumu na internete. Dôvodu k internetovému pátrania môže byť viacero. Jedným z nich je možnosť porovnať konkurenčné ceny, čo je nesporná výhoda nakupovanie po internete. Tým druhým najčastejším dôvodom je to , že neviete, kde sa dá daný produkt bežne kúpiť.

Do takejto kategórie tovaru patrí napríklad vitríny. Vedeli by ste, kde kúpiť vitrínu? Možno án , ale nechceli by ste riešiť jej dopravu na miesto určenia. Ak je to práve váš prípad, tak vám odporučíme firmu FORPLAST, ktorá sa o všetko okolo vitrín postará. A ak zháňate mestský mobiliár, autobusovú zastávku alebo čokoľvek podobné, tak FORPLAST všetko vyrába.