Světelná reklama v Ostravě

Posted in Ostatní

Jak, zpívá Jarda Nohavice “Ostrava je region rázovitý” a pokud potřebujete zaujmout, je třeba vsadit na kvalitu a zvolit takové prvky prodeje, které zaujmou.

pexels-photo-26423-large

S LED světelnou reklamou budete vidět

Posted in Ostatní

LED osvětlení reklamních konstrukcí se řadí pod tzv. signmaking, tedy světelnou i nesvětelnou reklamu v interiéru a extreriéru. Není žádným velkým překvapením, že lépe funguje právě osvětlená reklama, už jen kvůli tomu, že je skvěle vidět i po setmění. Původně se k osvětlení reklam používaly barevné trubice plněné svítivým plynem, nejčastěji neonem. Odtud také známý pojem neonová reklama. Díky technologickému vývoji se už dnes používají výhradně LED diody, které jsou úspornější a mají vyšší životnost.

Kvalitní LED osvětlení zajišťuje nízkou spotřebu energie, déle vydrží a tím šetří vaši peněženku. Zajímáte se o světelnou reklamu a chtěli byste si ji nechat vyrobit? Pak kontaktujte odborníky z OK Servis, kteří vám pomohou oslovit vaše zákazníky. Kvalitní LED osvětlení od společnosti OK Servis je symbolem nízké spotřeby energie a dlouhé životnosti, čímž šetří vaši peněženku.

  

Průmyslové podlahy potřebují péči

Posted in Ostatní

Nátěry průmyslových podlah jsou osvědčeným řešením, jak v průmyslových provozech, chodbách, výrobních halách zabezpečit předpisy stanovenou čistitelnost podlah a udržovat bezprašné prostředí. Speciální nátěry mají mimo jiné protiskluzové vlastnosti a lze je kombinovat s navigačními, výstražnými a informačními značkami či nápisy. Hygienické a protipožární předpisy a normy pro průmyslové provozy vcelku jednotně nařizují provozovatelům zajišťovat průběžně čistotu a bezprašnost prostředí. Bezpečnostní předpisy zase definují povinná opatření prevence proti úrazům.

Polykarbonát Tercoplast

Posted in Ostatní

Rozhodli jste se postavit zimní zahradu, která vám nabídne příjemné prostředí a dostatek denního světla? Nebo potřebujete zastřešit terasu, kde máte umístěné posezení? K tomu jsou určeny polykarbonátové desky, které se vyznačují mnoha výhodami. Polykarbonát je materiál vyznačující se nízkou hmotností a vynikající stálostí ve vyšších a nízkých teplotách. Vydrží teplo od -40 °C do 135 °C. Využijete ho tedy k mnoha účelům – obložení fasád, stavba skleníku, zastřešení pergoly a podobně.