Čas zlepšit pozice ve vyhledávači

Posted in Ostatní

Možná, že na tento článek narazíte úplnou náhodou, když budete psát nějaký dotaz do vyhledávače týkající se seo. V tom případě půjde o dokonalý úkaz toho jak taková věc funguje a o co v ní jde. SEO či PPC je tou cestou jak vašim zákazníkům ukázat váš web tak, aby ho našli stejně náhodou bez toho aniž by ho znali.

Kvůli hrozící exekuci se ještě nemusíte věšet

Posted in Ostatní

Nenechte na sebe uvrhnout stín pochmurných myšlenek nad blížící se exekucí. Pokud nezvládáte splácet a tato nemilá věc v podobě zabavení majetku se na vás blíží, je nejlepším udělat pár kroků. Prvním krokem je si v klidu sednout, pustit si do uší nějaký příjemný jazz.

Smysluplnost kanceláří v Ústí nad Labem?

Posted in Ostatní

Pokud by vás zajímalo nějaké větší město, které má opravdu špatnou pověst a působí od prvního pohledu odpudivě, zřejmě by jste často dostali jako odpověď Ústí nad Labem. Tím, jak se nachází daleko od všech a všeho může působit, že na něm opravdu není nic dobrého. Navíc na první pohled po příjezdu vypadá opravdu jako po výbuchu.

Půjčky a zástava nemovitosti?

Posted in Ostatní

Získání velké půjčky řekněme v rozmezí 300 - 500 000 Kč už není tak těžkým procesem jak tomu bývalo například před deseti lety. Dokonce, pokud nehodláte ručit vaší nemovitostí, což by vám v takové bance, ale všude dříve prostě neprošlo, dnes jsou i jiné možnosti.

Kdo je to manažer a jaké má pravomoci?

Posted in Ostatní

Za manažera se může označit vedoucí osoba v čele nějakého týmu lidí, firmy či podniku. Ovšem ne každý se může stát manažerem. Každý manažer musí mít určité zkušenosti, znalosti a manažerské dovednosti. Navíc musí mít přirozenou autoritu a dovednost leadershipu neboli vedení lidí.

manažerské semináře