Nápojové automaty se hodí obzvláště na koupaliště

Posted in Ostatní

nápojové automaty

Letní sezóna se neodkladně blíží a majitelé koupališť a vodních areálů rekonstruují a inovují své služby. S létem a horkými dny je spojena voda, respektive nápoje. Pít je důležité. Dlouhé fronty u bufetu můžete regulovat díky přítomnosti nápojových automatů.  A čím menší fronty budou u bufetu, tím vyšší bude spokojenost návštěvníků koupaliště. V následujících řádcích se na nápojové automaty podíváme podrobněji.

Prodej čtyřkolek podle vašich představ

Posted in Ostatní

Z jízdy automobilem nemáte adrenalinový zážitek, ale jízda na motorce vás také neláká? Vyzkoušejte něco nového – jízdu na čtyřkolce. Tento přístroj si vás svou mohutností a vysokým výkonem podmaní. Na trhu nabízí spousta společností prodej čtyřkolek. Vybrat si můžete podle výrobce, výkonu, ale také podle toho, k čemu budete čtyřkolku používat. Někdo preferuje čtyřkolku pouze jako koníček, ale někdo ji využívá také v lesnictví a podobných oblastech.
Čtyřkolky dnes mají široké uplatnění. Je potřeba si před koupí uvědomit, k čemu zrovna vy budete čtyřkolku využívat. Prodej čtyřkolek bychom mohli rozdělit na několik kategorií. Z pestré škály si vybere i náročnější uživatel.

Zaměstnavatelé, pozor! Poskytujte nápoje na pracovišti!

Posted in Ostatní

nápojové automaty

Zaměstnavatelé požadují po svých zaměstnancích, aby odvedli co nejlepší práci na pracovišti. Zaměstnavatel má však povinnost dle zákoníku práce zajistit na pracovišti ideální pracovní podmínky, které umožní bezpečný výkon práce. Musí být odstraněny rizikové práce a také je vyžadováno zlepšování zařízení pro zaměstnance. A jednou z povinností je poskytnutí nápojů na pracovišti.

Vybíráme nákladní pneu

Posted in Ostatní

Hledáte vhodného dodavatele pneumatik na vozidla, která přepravují těžký materiál? K takovým účelům slouží nákladní pneumatiky, které se dají dnes koupit také na internetu. Pneumatiky si vyberete podle svého gusta z pohodlí svého domova. Nemusíte nikam chodit a pneumatiky vám budou doručeny přímo do domu. Přezutí vám pak provede specializovaný servis, nebo si můžete pneumatiky přezout sami, pokud na to máte vhodné vybavení. To záleží pouze na vás. Dávejte u nákladních pneumatik pozor na hloubku dezénu, protože i nákladní vozidla se stávají velmi často předmětem silniční kontroly.  

Autojeřáby Kroměříž

Posted in Ostatní

Rozhodli jste se pro stavbu nového domu, nebo se chystáte na realizaci výškové budovy? Některé stavební práce se neobejdou bez použití jeřábu. Společnost Autojeřáby Miroslav Harsa má ve své nabídce autojeřáby Kroměříž. V portfoliu služeb najdete veškeré práce spojené s autojeřábem. Vznik této firmy se datuje v roce 1990, a tak vám může ve své oblasti nabídnout bohaté a dlouholeté zkušenosti.