Jak vybrat posilovací věž?

Posted in Dům a zahrada

posilovací věž

Vyrýsované svaly a žádný přebytečný tuk? To je sen snad každého z nás. Po krásné postavě, za kterou se nebudete muset v plavkách stydět, toužíte určitě i vy. Ale je potřeba pro své tělo něco udělat, aby vypadalo jako z časopisu. Nejen, že musíte jíst vyváženou stravu, ale zároveň je potřeba posilovat, čímž naberete svalovou hmotu a zároveň se vám svaly budou rýsovat.

Jestliže neradi chodíte do posiloven a fitness center, investujte do kvalitních posilovacích strojů, které si můžete postavit doma. Velmi oblíbené jsou posilovací věže, které kombinují několik možností cvičení. V první řadě si ujasněte, k čemu by vám měla konkrétně posilovací věž sloužit. Chcete posilovat horní část těla a prsa, nebo chcete zkombinovat posilování horní části těla se spodní? To vše si ujasněte ještě před koupí.

Dále je potřeba myslet na prostor, který posilovací věž zabere. Nejedná se o malý nástroj, pro který by stačil metr čtvereční. Budete-li věž využívat naplno, musíte počítat s tím, že vám stroj zabere prostor o rozměrech minimálně tři metry na délku a šířku a dva a půl metru do výšky.

Co nesmí v domácí posilovně chybět?

Když už si budete chtít zařídit domácí posilovnu, měli byste myslet také na posilovací lavice. Jedná se o jednoduché posilovací náčiní, které je zároveň tím nejúčinnějším zařízením v každé posilovně. Na lavici je možné cvičit s volnými vahami, nebo pouze s vahou vlastního těla.

Udělejte něco pro svou postavu. Začněte cvičit. A nemusíte nikam chodit, protože díky dobré cenové dostupnosti si můžete pořídit posilovací přístroje přímo domů.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit