Je lepší koupit nový či starší byt či dům?

Posted in Dům a zahrada

bytová jádra Brno

Mít svůj vlastní dům či byt – to je snem snad každého mladého páru, rodiny i starších partnerů. Hledáte vhodné bydlení? Než kupíte dům či byt, nejprve se sami sebe budete ptát, zda koupit novou či starší nemovitost. Ne vždy byste se měli řídit heslem, že co je nové, je lepší. Ba naopak. Spousta lidí upřednostňuje starší bydlení a existuje spousta důvodů. Pojďme se na ně podívat.

Při rozhodování hraje velkou roli cena. U starších nemovitostí je cena mnohem nižší než u nových nemovitostí. Ale jak se říká, výjimka potvrzuje pravidlo.

Starší nemovitost rekonstruujete

Pokud si koupíte starší nemovitost, musíte počítat s rekonstrukcí, ať už ihned po zakoupení či později. Někteří se na tento proces těší, jiní tuto práci nechají na firmě. Dochází ke změně bytového jádra, obnově dispozic a velký důraz se klade na využitelnost prostorů. Pokud hledáte, kdo rekonstruuje bytová jádra Brno, nabízí se vám řada firem. Jednou z nich je A1 OBKLADY, která je špičkou ve svém oboru.

Nové bydlení přizpůsobíte obrazu svému

Chcete-li si nové bydlení přizpůsobit obrazu svému, potom investujte do nové nemovitosti. Dnes jsou v kurzu nízkoenergetické stavby, které můžete mít i vy. Taková stavba má snížit co nejvíce spotřebu energie. A výhodou je, že rekonstrukci se na dlouhá léta vyhnete. Při návrhu bytu či domu si sami zvolíte dispozice a uspořádání místností. Stavební firma vám pak vykouzlí dům snů.  

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit