Dětské náušnice raději ze zlata

Posted in Móda, textil

Narodí-li se vám miminko, zvláště, pokud je to holčička, obnáší to kromě jiného i výběr náušniček. Nákup je pro rodinu a samotné dítko jedním z důležitých milníků v životě. Pokud si nevíte rady, našli jste ideální článek, který vám poradí, na co se při výběru dětských náušnic z bílého zlata zaměřit.

dětské náušnice z bílého zlata

Stříbro nebo rovnou zlato?

Každý asi slyšel i alergii na kov. Jedná se o nepříjemnou komplikaci u dospělého člověka, natož u miminka. Proto je tomu dobré předejít výběrem vhodného materiálu, který nijak nereaguje s pokožkou. Obecně je nejlepší zvolit žluté nebo moderní bílé zlato. Riziko reakce zlata je skoro minimální. Další variantou může být například stříbro či ocel, ale ty jsou vybírány jen výjimečně.

Bezpečnostní zapínání a tvar náušnic

Miminka a děti ve školce jsou divoké a náušnice jim mohou snadno vypadnou a ztratit se. Jelikož se jedná o "první náušnice", nechceme to přece riskovat. Proto bychom měli vybírat ty s bezpečnostním zapínáním. Co se týká tvaru, náušnice by měly mít zaoblené hrany, nebude docházet zachytávání anebo dokonce zranění! K celkovému dojmu přispějí také dětské motivy. Mezi ty nejoblíbenější patří zvířátka, květinky nebo srdíčka. Pokud se nespokojíte, můžete mít dětské náušnice osazené kamínky.

Raději českou značku

Na trhu seženete značné množství značek, které vyrábějí více či méně kvalitní dětské náušnice. V České republice jsou také výrobci, kteří si zaslouží pozornost. Jedná se například o značku Cutie Jewellery anebo BeKid. Produkty těchto značek jsou jednoduché, kvalitní, a hlavně mají líbivý design.

Propíchnout nebo nastřelit?

Aby mohlo miminko nosit náušnice, je nutné mít dírku v ušním lalůčku. Existují dvě metody a to:

  • propíchnutí jehlou,
  • nastřelení.

dětské náušnice z bílého zlata

Kde koupit?

Internet je přehlcený online zlatnictvími ale jen pár z nich jsou opravdu kvalitní. Mezi takové patří například Zlatnictví Smaragd, které je díky kladným referencím od zákazníkům velice oblíbené. V sortimentu najdete kromě dětských náušnic také náhrdelníky, prstýnky, přívěsky a jiné šperky mnoha značek.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit