Jak se zbavit akné?

Posted in Životní styl

akné

Trudovitost neobli akné se v čínské tradiční medicíně léčí prostřednictvím fytoterapie a reflexními terapiemi (akupunktura). Tradiční čínská medicína přistupuje k pacientům individuálně, neboť u každého je jiná příčina vzniku akné. Individuální přístup se týká také doporučení rostlinných přípravků, jejichž posláním je odstranit faktory způsobující akné.

Čínská medicína nastolí optimální hormonální status organismu, harmonizuje nervový systém a odstraní nervové šoky a stresy. Žádoucí je také očista těla od odpadních a toxických látek či zlepšení činnosti lymfatického systému. V neposlední řadě je důležité zlepšení funkce jater a žlučovodů. Výsledkem je čistá pokožka, která nebude mít sklony k tvorbě akné.

Tradiční čínská medicína léčí uhry, nicméně jejím hlavním cílem je najít příčiny způsobující toto nepříjemné kožní onemocnění.

Jak se akné léčí?

V moderní medicíně se k léčbě akné používají různé masti proti akné a další přípravky. Nicméně tyto přípravky většinou zaberou pouze krátkodobě a brzy se akné opět objeví. Pakliže se chcete trudovitosti zbavit jednou provždy, je nezbytné odstranit příčiny.

Tradiční čínská medicína využívá bezpečné prostředky, jež nejsou pro organismus nijak škodlivé. Neobjevují se žádné negativní vedlejší účinky. Současně se ozdraví celý organismus a zlepší funkčnost vnitřních orgánů. V neposlední řadě čínská medicína reguluje systém organismu.

Co je tradiční čínská medicína?

Tradiční čínská medicína představuje nejstarší medicínský vědní obor, jehož cílem je zachovat naprosté zdraví organismu. Tento obor má svou vlastní filosofii, fyziologii i patologii. Pyšní se vynikajícími léčebnými možnostmi, jejichž důsledkem je rovnováha v organismus. Harmonie celého organismu představuje naprosté zdraví. Mezi léčebné metody patří fytoterapie, akupresura, akupunktura, dietologie a zdravotní cvičení.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit