Co jsou SARMS a proč o nich potřebujete vědět

Posted in Životní styl

prodej SARMS

Zajímáte se o to, co vám na vaší fitness cestě mohou nabídnout SARMs? Již nemusíte hledat "prodej SARMS - vše co potřebujete vědět", vše potřebné máte ve článku níže.

 

Co znamená SARM

SARM je zkratka pro Selektivní Androgenní Receptorové Modulátory. Že vám to nic neříká? Jednoduše řešeno, tyto extrémně účinné látky, spolu s pořádným zápřahem v posilovně vám zajistí maximální růst svalů, spalování tuků a regeneraci po tréninku. 
A ne, nejedná se o steroidy ani nenesou jejich vedlejší účinky. Jedná se o látky, které jsou využívány k experimentálnímu farmacautickému výzkumu. Jsou obecně pouze pro vědecké účely, nepovažují se za lék, ani doplněk stravy. 

Společně s tvrdým úsilím, které je nezbytné k tvorbě masivní svalové hmoty, acelerují tvorbu nové svalové hmoty, urychlují obnovu a umožňují jedincům trénovat déle, lépe a s prokazatelně viditelnými výsledky.

 

Aleš Bursa jako důkaz

Aleš Bursa již mnoho let doporučuje používání SARM při své fitness cestě za masivním tělem a sám je důkazem jejich účinnosti. Sám trénuje další jedince a spolu s používáním SARM získávají skvělé výsledky za jejich těžkou práci v posilovně. 

"Osobně doporučuji i sportovcům obou pohlaví, kteří mají zkušenosti, ale začínají narážet na stagnace, i za předpokladu velkého nasazení úsilí. SARM je akcelerátor úsilí, které už musí probíhat. Nejedná se rozhodně o žádnou náhražku málo produktivní práce :)!" řekl Aleš Bursa právě o SARM a jejich účinnosti.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit