VIP sekce mají mnoho výhod včetně ochrany

Posted in Životní styl

Navštívili jste někdy Karlovarský filmový festival? Pokud ne, měli byste o tom popřemýšlet, kromě herců, vlivných podnikatelů a krásných BMW uvidíte také prvotřídní filmy. Nicméně u herců zůstaneme, protože jsou často chránění ochrankou a oddělelní pomocí zahrazovacích sloupků.

zahrazovací sloupky

Celebrity a VIP osoby

Setkali jste se někdy s nějakou slavnou osobností? Je docela jedno o koho se jednalo. Mohl to být například:

  • vědec,
  • herec,
  • moderátor,
  • blogger.

Někdy jsou taková setkání s fanoušky příjemnou chvíli, někdy však peklem, vždy totiž záleží na "oblíbenosti" osobnosti. V úvodním odstavci jsem nakousl téma, ke kterému bude tento článek směřovat. Tím tématem je ochrana významných osobností a celebrit. Někdy je pro tyto osoby použit význam VIP, tedy Very Important Person. Tyto významné osobnosti je potřeba za jakýchkoliv situací chránit a k tomu slouží různá opatření.

Historie samotné ochrany lidí sahá někdy do roku 1940. V tu dobu byla zkratka VIP prvně použita v Royal Air Force. VIP jsou osobnosti, které jsou něčím zvláštní, a to něco pro ně v okrajových situacích může být až ohrožující. Tento jev způsobuje několik faktorů, včetně lidské závisti. VIP často mívají benefity zúčastnit se akcí, kde "normální" člověk má přístup odepřen, což může způsobovat onu agresi a nenávist před kterou je potřeba chránit.

zahrazovací sloupky

Ochranné prostředky

Nejčastějšími způsoby, jak se tyt oosoby ochraňují je pomocí doporovdu bodyguardů. Ti jsou vyškoleni pro zvládání krizových situací a navíc disponují zbraní. Další oblíbenou metodou je vymezení prostoru pro významné osobnosti, přičemž dojde k oddělení od davu fanoušků. Pro tyto účely se používají zahrazovací sloupky v kombinaci s pásy. Tato metoda patří k těm základním, avšak účinným a hlavně ekonomicky přijatelným!

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit