Zaměstnavatelé, pozor! Poskytujte nápoje na pracovišti!

Posted in Ostatní

nápojové automaty

Zaměstnavatelé požadují po svých zaměstnancích, aby odvedli co nejlepší práci na pracovišti. Zaměstnavatel má však povinnost dle zákoníku práce zajistit na pracovišti ideální pracovní podmínky, které umožní bezpečný výkon práce. Musí být odstraněny rizikové práce a také je vyžadováno zlepšování zařízení pro zaměstnance. A jednou z povinností je poskytnutí nápojů na pracovišti.

Vybíráme nákladní pneu

Posted in Ostatní

Hledáte vhodného dodavatele pneumatik na vozidla, která přepravují těžký materiál? K takovým účelům slouží nákladní pneumatiky, které se dají dnes koupit také na internetu. Pneumatiky si vyberete podle svého gusta z pohodlí svého domova. Nemusíte nikam chodit a pneumatiky vám budou doručeny přímo do domu. Přezutí vám pak provede specializovaný servis, nebo si můžete pneumatiky přezout sami, pokud na to máte vhodné vybavení. To záleží pouze na vás. Dávejte u nákladních pneumatik pozor na hloubku dezénu, protože i nákladní vozidla se stávají velmi často předmětem silniční kontroly.  

Vzdělání je základ úspěchu

Posted in Služby

Nejste spokojeni s tím, jakým směrem se vaše firma ubírá? Chcete zvýšit zisky ve vaší společnosti? Podnikání a vedení společnosti není jednoduchá záležitost a i vedení podniku se potřebuje vzdělávat. Pokud si v těchto věcech nejste jistí, navštivte podnikatelský kurz, kde se naučíte potřebné informace, jak zvýšit výkon a produktivity vaší společnosti, jak zvýšit zisk a zmenšit ztráty apod.

Účetní Zlín může být řešením i pro vás

Posted in Služby

Vlastníte již větší firmu? V tom případě se jistě neobejdete bez pomoci účetní. Účetnictví určitě není jednoduchou záležitostí, a ne každý v něm nachází zalíbění. Pokud ho navíc nebudete vést správně, snadno se můžete dostat do potíží. V České republice legislativa upravuje účtování v zákoně o účetnictví, kde se jasně stanovují pravidla, jak a co účtovat. Zjednodušeně řečeno účetnictví zachycuje a sleduje stavy a toky v podnikatelské činnosti. Proto účetnictví nepodceňte a raději si najměte externě účetní, která může i docházet do vaší firmy, pokud nechcete, aby se dokumenty odnášeli mimo firmu. Účetní Zlín může být tím pravým řešením, pokud jste právě z tohoto krasjkého města.

Kupte kvalitní traktorové pneu

Posted in Auto, moto, pneu

Jste soukromý zemědělec a sháníte traktorové pneumatiky levně? Naše nabídka zahrnuje celou řadu produktů od různých dodavatelů. A nadchne vás nejen pestrá nabídka, ale také výhodné ceny. Zhlédněte nabídku internetového obchodu. Objednáte si z domu a nemusíte se o nic starat, pneumatiky si buď vyzvednete sami osobně, nebo vám jej za poplatek doručí přímo do vašeho místa bydliště nebo provozovny.

Pořiďte si kachlová kamna

Posted in Dům a zahrada

Řešíte způsob vytápění ve svém domě? Chcete ušetřit peníze za energii? Investujte do kvalitních kachlových kamen či do krbu. Tyto prostředky představují relativně levné vytápění, které se hodí jak do rodinných domů, tak i na chaty. Kachlová kamna nemusí představovat hlavní zdroj tepla. Chcete-li investovat do krbu či kamen, konzultujte nákup s odborníky ve specializovaných obchodech.

Prodejní automaty a jejich uplatnění

Posted in Eshop, výrobky

Když se řeknou prodejní automaty, každý si představí mašinu, která nabízí občerstvení. Prodejní automaty jsou automaty nabízející kávu, vodu či jídlo. Jsou umístěny v různých prostorech – od škol, přes úřady, až po nemocnice. Dokonce se vyskytují i ve firmách či velkých nákupních střediscích.

Co jste mohli v dubnu vidět na výstavišti v Praze?

Posted in Dům a zahrada

V dubnu se uskutečnil sraz všech příznivců hobby a zahrádkářů na výstavišti v Praze. Mohli jste zde zhlédnout, jak správně zasadit rostliny, které nejsou v České republice obvyklé. Také na výstavišti byly předvedeny opravy rozbité sekačky John Deere a v neposlední řadě jste se mohli seznámit s tím, jak vypěstovat nejkrásnější kaktus.