Kdo vám vybaví zubní ordinaci?

Posted in Služby

Máte za sebou povinnou praxi ve stomatologii a plánuejte otevřít vlastní zubní ordinaci? Chcete si nechat poradit od specialistů, kteří vám navrhnou ideální ergonomii a udělají 3D vizualizaci budoucí ordinace společně s finanční kalkulací? Přesně pro vás je zde firma Special Care, která zařídila již značnou část ordinací v České republice.

special care

 

Kde si vybrat dron s kamerou

Posted in Eshop, výrobky

Volba správného eshopu pro koupi produktu nikdy není lehká. Proto je cajk, když vám někdo poradí. A dnes vám poradíme v oblasti modelářského zboží - rc modelů dronů a kvadrokoptér, konkrétně těch s kamerou. Jednoznačným tipem je česká stálice na drony - eshop Astra Model

Světelná reklama v Ostravě

Posted in Ostatní

Jak, zpívá Jarda Nohavice “Ostrava je region rázovitý” a pokud potřebujete zaujmout, je třeba vsadit na kvalitu a zvolit takové prvky prodeje, které zaujmou.

pexels-photo-26423-large

Online kamerové systémy

Posted in Internet

Víte, že můžete sledovat zajímavé místa skrz kamerové systémy? Skrz kamerové systémy můžete pozorovat například náměstí všech různých měst, také dopravní situaci, ale i sjezdovky, vyhlídky a podobné. Velmi oblíbené jsou online kamerové systémy, které jsou v přírodě - můžete tak pozorovat divoká zvířata.

kamerové systémy

 

Znáte obchodní strategii SCALPING??

Posted in Služby

Tato metoda obchodní strategie patří mezi nejznámější. Pokud člověk tuto obchodní strategii využívá, říká se mu scalper. Každá strategie má mít svůj cíl – u tohoto typu je cílem otevřít krátkodobý obchod, který může trvat třeba i jen několik minut či dokonce sekund. Pokud dosáhnete zisku, je potřeba trh opustit. Takže důležité je nastavit co nejnižší obchodní cenu a následně trh opustit. Takto během jednoho dne jste schopen otevřít řadu obchodů, ovšem tato metoda je velice náročná z pohledu disciplíny.

obchodní košík

Kolotoč půjček - jak z něho ven?

Posted in Půjčky, úvěry

Do půjčkového kolotoče se může dostat snad každý. Podle průzkumu vyplývá, že si tuto nehospodárnost s penězi neseme už z dětství. Děti si začínají půjčovat už ve dvanácti letech. Vytvoří si tak iluzi, že mohou mít cokoliv okamžitě, stačí jim k tomu jen půjčka. I když si děti půjčují jen malé částky a většinou od kamarádů, zvyky si mohou přenášet až do dospělosti. Jednoduchým způsobem, jak si alespoň utřídit své půjčky, je konsolidace půjček bez registru.

Podrobné informace o nůžkových plošinách

Posted in Průmysl

Při práci s materiálem či při úpravách materiálu, který je hmotnější a je s ním obtížnější manipulace si majitelé firem pronajímají nebo pořizují plošiny. Pokud se nejedná o mobilní úkony v terénu, vhodným doplnkěm každé průmyslové haly jsou nůžkové plošiny. Jak se dělí?