Čas zlepšit pozice ve vyhledávači

Posted in Ostatní

Možná, že na tento článek narazíte úplnou náhodou, když budete psát nějaký dotaz do vyhledávače týkající se seo. V tom případě půjde o dokonalý úkaz toho jak taková věc funguje a o co v ní jde. SEO či PPC je tou cestou jak vašim zákazníkům ukázat váš web tak, aby ho našli stejně náhodou bez toho aniž by ho znali.

Zajímá Vás, proč je výhodný plotový panel?

Posted in Dům a zahrada

Lidé vybírají ploty podle ceny. Tím pádem i podle materiál. Protože poplastované pletivo je nejlevnější. Potom jsou však nešťastní, že za 3 roky musí měnit celý plot. Kdyby byli chytřejší, tak si rovnou pořídí odolné plotové panely. Zajímá Vás, v čem jsou lepší a kolik stojí? Přečtěte si celý článek!

pozinkovaný plotový panel

 

Kvůli hrozící exekuci se ještě nemusíte věšet

Posted in Ostatní

Nenechte na sebe uvrhnout stín pochmurných myšlenek nad blížící se exekucí. Pokud nezvládáte splácet a tato nemilá věc v podobě zabavení majetku se na vás blíží, je nejlepším udělat pár kroků. Prvním krokem je si v klidu sednout, pustit si do uší nějaký příjemný jazz.

Smysluplnost kanceláří v Ústí nad Labem?

Posted in Ostatní

Pokud by vás zajímalo nějaké větší město, které má opravdu špatnou pověst a působí od prvního pohledu odpudivě, zřejmě by jste často dostali jako odpověď Ústí nad Labem. Tím, jak se nachází daleko od všech a všeho může působit, že na něm opravdu není nic dobrého. Navíc na první pohled po příjezdu vypadá opravdu jako po výbuchu.

Zajímá Vás, co patří mezi trapézové plechy?

Posted in Průmysl

Nevíte? Vysvětlíme! Denně se na internetu poptává cca 50 lidí jen na Seznamu a 150 lidí na Googlu po vyhledávacímu dotazu "trapézové plechy". Ještě aby ne, když je to základní materiál pro většinu staveb. V tomto článku popíšeme, jaké druhy profilů a plechů jsou na trhu k dispozici.

trapézový plech

 

Výuka manažerů formou koučinku

Posted in Služby

Dnes je nazýváno koučinkem téměř všechno. Například manažerská zpětné vazba nebo astrologický výklad. Koučink jako moderní pojem rozděluje spolenot na dvě skupiny, jedny láká, druhé zase odrazuje.

Manažerských koučink je metoda osobního rozvoje prováděna formou vedeného rozhovoru

pomáhá k:

  • objevení možných cest
  • uvědomění si toho, co vlastně chceme

umožňuje:

  • podívat se na situaci z více úhlů
  • najít v sobě nejlepší řešení

manažerský koučink

Stane se ze mě prodejem lesa boháč?

Posted in Průmysl

Pokud vlastníte kus lesa, který jste třeba zdědili tak možná nevíte co s ním. Ono se vám možná může zdát, že to je jednoduché, ale opak je pravdou. O les se musíte pravidelně starat a adekvátně s ním hospodařit.

 

Půjčky a zástava nemovitosti?

Posted in Ostatní

Získání velké půjčky řekněme v rozmezí 300 - 500 000 Kč už není tak těžkým procesem jak tomu bývalo například před deseti lety. Dokonce, pokud nehodláte ručit vaší nemovitostí, což by vám v takové bance, ale všude dříve prostě neprošlo, dnes jsou i jiné možnosti.

Kdo je to manažer a jaké má pravomoci?

Posted in Ostatní

Za manažera se může označit vedoucí osoba v čele nějakého týmu lidí, firmy či podniku. Ovšem ne každý se může stát manažerem. Každý manažer musí mít určité zkušenosti, znalosti a manažerské dovednosti. Navíc musí mít přirozenou autoritu a dovednost leadershipu neboli vedení lidí.

manažerské semináře