Požární úseky zabrání šíření požáru

Posted in Průmysl

Ochraňte majetek, zdraví své a svých zaměstnanců pořízením speciálních protipožární posuvných dveří. Tyto dveře zaručují oddělení prostor a následné zamezení šíření požáru. Na tyto uzávěry jsou při výrobě kladeny velmi vysoké bezpečnostní požadavky. Pokud sháníte právě tento druh dveří, neváhejte a kontaktujte společnost Spedos, která se pyšní 25 letou tradicí na trhu.

protipožární posuvná vrata

Průmyslové značení podlah

Posted in Průmysl

Dnes bude řeč o velmi důležité a nezbytné součásti, tedy o BOZP, jedná se o mezivědní obor, který lze jinak popsat jako legislativně stanovená pravidla a opatření, která vedou k předcházení poškození lidského zdraví při pracovním práci. Zkráceně řečeno, musíte ji v podniku používat, ať se Vám to líbí nebo ne. Jednou z moderních věcí ve velkých halách se instaluje bezpečnostní značení podlah.

značení podlah

Kdy je nejlepší prodat firmu?

Posted in Služby

Pro spoustu lidí je jejich vlastní podnikání srdcová záležitost. Starají se o firmu jako o své dítě, stojí je spoustu úsilí i peněz, bohužel se však ani tak vždy nedaří. V jakých případech byste měli o prodeji firmy minimálně přemýšlet?

papiry_smlouvy_podnikani

>>> číst dále

Co je to digitální tisk a jaké jsou jeho výhody?

Posted in Media, tisk

Digitální tisk je metoda pomocí, které můžete tisknout už od jednoho kusu přímo z počítače. A to bez jakéhokoliv dalšího mezikroku. Nahrazuje tak starší ofsetový tisk, ve kterém se nejdříve vytvoří tisk na válec a pomocí něj se pak otiskne tisková forma na výsledný materiál (nejčastěji papír). Oproti tomu digitální tisk..

digitální tisk a jeho výhody

 

Výroba pivních setů - co to obnáší

Posted in Zakázková výroba

Pojem pivní sety se využívá pro soupravu zejména laviček a stolů určených do zahrad nebo městských parků. V Česku je málo firem, které se zabývají výrobou pivních setů. Je to náročný proces zpracovaní kvalitních materiálů. Výsledkem jsou pak designové kousky, které zdobí každé veřejné prostranství.

pivní set české výroby Forplast

 

Využití tryskacích komor

Posted in Průmysl

Povrchová úprava vytvoří na různorodých materiálech ochrannou vrstvu, buď opracováním, zpracováním nebo nanesením vrstvy, která zabrání znehodnocování materiálu samotného. Účelem povrchové vrstvy je tedy ochrana, ale také design, protože každému nemusí vyhovovat přirozené zbarvení. Aby mohla být nanesena ochranná vrstva, povrch je nejprve nutné připravit, k tomu slouží například tryskání nebo jiným názvem pískování.

tryskací komory

ODG rentgen si můžou zubaři vyzkoušet zdarma

Posted in Ostatní

Když je drahá technika, tak to znamená, že není volně dostupná k vlastnímu vyzkoušení? To není pravda! I Apple ve svých storech a showroomech nechá vystavené nejdražší Macbooky či iPhony, aby se s nimi pokochal kdejaký návštěvník. A to stejně platí pro vybavení pro zubní ordinace. Možná se zlobíte, když platíte u zubaře tisíce korun, ale takový OPG rentgen, který je základ k jakémukoliv zákroku, stojí řádově stovky tisíc korun! Nicméně existují firmy, které dovolují právě zubařův vyzkoušet tuto drahou techniku a nechat je se rozhodnout, jestli daný produkt ladí s jejich představami, nebo ne.

gendex gxdp 7800