Rozvoj měst a obcí

Posted in Služby


V současné době se města a obce snaží co nejvíce vycházet vstříc svým obyvatelům a vytvářet pro ně příjemné místo k žití. Jsou pořádány různé akce, od farmářských trhů, bleších trhů, zájezdů až po koncerty více či méně známých kapel. Taktéž dochází k značnému rozvoji v oblasti služeb.

Natural signmaking aneb přírodovědná zajímavost

Posted in Ostatní

Nejen v marketingu se setkáte s pojmem signmaking. V tomto případě ale vyložíme tento anglický výraz trošku odlišně – a to sice jako značkování.

Značkovat můžeme chovná zvířata, domácí mazlíčky, kteří mimochodem také značkují. Značkovat můžeme také krabice.

Nejčastěji se však přirozeně značkování vyskytuje v živočišné říši. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak dravec vidí z nebe myš? Je to protože myši a různí hlodavci si značkují své cestičky, podle čehož je dravci najdou. Oni totiž vidí tyto pachové stopy díky ultrafialovému záření a není pro ně problém identifikovat z dálky myší hnízdečko.

Značkování není jen pachové. Existuje i chemické, akustické či vizuální. Do chemického značkování řadíme moč či jiné výměšky. Akustické je pomocí zvuků - tedy zpěvem u ptáků, či vřískáním u opic atd. Vizuální značkování používají spolu s močí šelmy, které se drásají kůry stromů a otírají se o ni.

squirrel-612369 1280

 

Jaký druh reklamy je nejúspěšnější?

Posted in Ostatní

Podle nejnovějších výzkumů marketingových agentur z celého světa, si mezi marketingovými nástroji dlouhodobě drží hlavní příčku světelné reklamy.

Oslovili jsme specialistu přes marketingovou komunikaci, Marka Vyloučila, který nám prozradil svou prognózu, ohledně vývoje marketingových nástrojů. Podle něj se tento rok bude dařit propagaci skrze blogy a youtube kanály, ale tento trend postupně vytlačí live streaming. V dlouhodobém měřítku se ale podle něj na špici úspěšných marketingových nástrojů bude držet světelná reklama, která nemá stálou konkurenci, co se efektivity a vynaložených nákladů týče.

Jaký je rozdíl mezi digitálním a ofsetovým tiskem?

Posted in Služby

Digitální tisk je dnes nejčastějším způsobem tisku. Při digitálním tisku se toner zapéká do papíru. Výhodou tohoto tisku je jeho rychlost. příznivá cena u nižších nákladů a odolnost tisku

Nevýhodou může být trochu horší kvalita u tisku v odstínech šedi a nevýhodná cena u velkých nákladů.

Ofsetový tisk je technologie, která se používá už více než 100 let. Před tiskem se musí provést osvit, což zpomaluje tiskový proces a zvyšuje náklady.

Cena je výhodnější pro větší náklady. Ofset má tu nevýhodu, že tisk není tak odolný jako v případě digitálu, protože se ve vlhku může rozmazat.

Proto doporučujeme, abyste typ tisku volili podle požadavků a velikosti dané zakázky.

 

Chcete zlepšit dohledatelnost svých webových stránek?

Posted in Internet

Podnikáte a potýkáte se ve vašem oboru s konkurencí? Snažíte se oslovit své potenciální zákazníky i pomocí vlastních webových stránek? Pokud ne, určitě byste to měli zvážit, protože mít firemní stránky je v dnešní době povinným základem k úspěšnějšímu podnikání ať už jste velkoobchod nebo kominík. A teď schválně, když do vyhledávače zadáte svůj obor a Ostravu, jste tím prvním co vyhledávač potenciálnímu zákazníkovi nabídne? Dost možná se budete ve vyhledávání nacházet níže, v horším případě budete ztraceni až na dalších stranách.

Kdo vám vybaví zubní ordinaci?

Posted in Služby

Máte za sebou povinnou praxi ve stomatologii a plánuejte otevřít vlastní zubní ordinaci? Chcete si nechat poradit od specialistů, kteří vám navrhnou ideální ergonomii a udělají 3D vizualizaci budoucí ordinace společně s finanční kalkulací? Přesně pro vás je zde firma Special Care, která zařídila již značnou část ordinací v České republice.

special care

 

Kde si vybrat dron s kamerou

Posted in Eshop, výrobky

Volba správného eshopu pro koupi produktu nikdy není lehká. Proto je cajk, když vám někdo poradí. A dnes vám poradíme v oblasti modelářského zboží - rc modelů dronů a kvadrokoptér, konkrétně těch s kamerou. Jednoznačným tipem je česká stálice na drony - eshop Astra Model