Jaký je rozdíl mezi digitálním a ofsetovým tiskem?

Posted in Služby

Digitální tisk je dnes nejčastějším způsobem tisku. Při digitálním tisku se toner zapéká do papíru. Výhodou tohoto tisku je jeho rychlost. příznivá cena u nižších nákladů a odolnost tisku

Nevýhodou může být trochu horší kvalita u tisku v odstínech šedi a nevýhodná cena u velkých nákladů.

Ofsetový tisk je technologie, která se používá už více než 100 let. Před tiskem se musí provést osvit, což zpomaluje tiskový proces a zvyšuje náklady.

Cena je výhodnější pro větší náklady. Ofset má tu nevýhodu, že tisk není tak odolný jako v případě digitálu, protože se ve vlhku může rozmazat.

Proto doporučujeme, abyste typ tisku volili podle požadavků a velikosti dané zakázky.

 

Chcete zlepšit dohledatelnost svých webových stránek?

Posted in Internet

Podnikáte a potýkáte se ve vašem oboru s konkurencí? Snažíte se oslovit své potenciální zákazníky i pomocí vlastních webových stránek? Pokud ne, určitě byste to měli zvážit, protože mít firemní stránky je v dnešní době povinným základem k úspěšnějšímu podnikání ať už jste velkoobchod nebo kominík. A teď schválně, když do vyhledávače zadáte svůj obor a Ostravu, jste tím prvním co vyhledávač potenciálnímu zákazníkovi nabídne? Dost možná se budete ve vyhledávání nacházet níže, v horším případě budete ztraceni až na dalších stranách.

Kdo vám vybaví zubní ordinaci?

Posted in Služby

Máte za sebou povinnou praxi ve stomatologii a plánuejte otevřít vlastní zubní ordinaci? Chcete si nechat poradit od specialistů, kteří vám navrhnou ideální ergonomii a udělají 3D vizualizaci budoucí ordinace společně s finanční kalkulací? Přesně pro vás je zde firma Special Care, která zařídila již značnou část ordinací v České republice.

special care

 

Kde si vybrat dron s kamerou

Posted in Eshop, výrobky

Volba správného eshopu pro koupi produktu nikdy není lehká. Proto je cajk, když vám někdo poradí. A dnes vám poradíme v oblasti modelářského zboží - rc modelů dronů a kvadrokoptér, konkrétně těch s kamerou. Jednoznačným tipem je česká stálice na drony - eshop Astra Model

Světelná reklama v Ostravě

Posted in Ostatní

Jak, zpívá Jarda Nohavice “Ostrava je region rázovitý” a pokud potřebujete zaujmout, je třeba vsadit na kvalitu a zvolit takové prvky prodeje, které zaujmou.

pexels-photo-26423-large

Online kamerové systémy

Posted in Internet

Víte, že můžete sledovat zajímavé místa skrz kamerové systémy? Skrz kamerové systémy můžete pozorovat například náměstí všech různých měst, také dopravní situaci, ale i sjezdovky, vyhlídky a podobné. Velmi oblíbené jsou online kamerové systémy, které jsou v přírodě - můžete tak pozorovat divoká zvířata.

kamerové systémy