Kdy je nejlepší prodat firmu?

Posted in Služby

Pro spoustu lidí je jejich vlastní podnikání srdcová záležitost. Starají se o firmu jako o své dítě, stojí je spoustu úsilí i peněz, bohužel se však ani tak vždy nedaří. V jakých případech byste měli o prodeji firmy minimálně přemýšlet?

papiry_smlouvy_podnikani

>>> číst dále

Co je to digitální tisk a jaké jsou jeho výhody?

Posted in Media, tisk

Digitální tisk je metoda pomocí, které můžete tisknout už od jednoho kusu přímo z počítače. A to bez jakéhokoliv dalšího mezikroku. Nahrazuje tak starší ofsetový tisk, ve kterém se nejdříve vytvoří tisk na válec a pomocí něj se pak otiskne tisková forma na výsledný materiál (nejčastěji papír). Oproti tomu digitální tisk..

digitální tisk a jeho výhody

 

Výroba pivních setů - co to obnáší

Posted in Zakázková výroba

Pojem pivní sety se využívá pro soupravu zejména laviček a stolů určených do zahrad nebo městských parků. V Česku je málo firem, které se zabývají výrobou pivních setů. Je to náročný proces zpracovaní kvalitních materiálů. Výsledkem jsou pak designové kousky, které zdobí každé veřejné prostranství.

pivní set české výroby Forplast

 

Využití tryskacích komor

Posted in Průmysl

Povrchová úprava vytvoří na různorodých materiálech ochrannou vrstvu, buď opracováním, zpracováním nebo nanesením vrstvy, která zabrání znehodnocování materiálu samotného. Účelem povrchové vrstvy je tedy ochrana, ale také design, protože každému nemusí vyhovovat přirozené zbarvení. Aby mohla být nanesena ochranná vrstva, povrch je nejprve nutné připravit, k tomu slouží například tryskání nebo jiným názvem pískování.

tryskací komory

ODG rentgen si můžou zubaři vyzkoušet zdarma

Posted in Ostatní

Když je drahá technika, tak to znamená, že není volně dostupná k vlastnímu vyzkoušení? To není pravda! I Apple ve svých storech a showroomech nechá vystavené nejdražší Macbooky či iPhony, aby se s nimi pokochal kdejaký návštěvník. A to stejně platí pro vybavení pro zubní ordinace. Možná se zlobíte, když platíte u zubaře tisíce korun, ale takový OPG rentgen, který je základ k jakémukoliv zákroku, stojí řádově stovky tisíc korun! Nicméně existují firmy, které dovolují právě zubařův vyzkoušet tuto drahou techniku a nechat je se rozhodnout, jestli daný produkt ladí s jejich představami, nebo ne.

gendex gxdp 7800

Potravinové automaty zvyšují spokojenost zaměstnanců!

Posted in Ostatní

Určitě znáte ten pocit, kdy byste si po obědě dali něco dobrého. Člověk je po jídle najednou unavený a potřebuje přísun cukru. Kávička a něco dobrého na zub by bodlo, že? Produktivita se rázem snižuje a vy už jen počítáte minuty do konce pracovní doby, aby jste si mohli skočit do obchodu na něco dobrého, nebo se těšíte domů, kde na vás čeká sladké pokušení.

potravinové automaty

Hydraulika? MHI servis spol. s.r.o.

Posted in Ostatní

Fyzika! To bude společným jmenovatelem tohoto článku. Hned druhá v pořadí je hydraulika a mechanika tekutin. Spojení, které je všude kolem nás a nezbytným pro fungování hydraulických systémů.